neşeli günler

hepsi | bugün   4 entry   -

2

turşu sirke ile mi yoksa limon ile mi yapılır,bu tartışma adile naşit ve münir özkul'u birbirinden ayrılır çocuklar büyüyünce tekrar bir araya gelirler ama bu şener şen'in işine gelmez çünkü yengesi abisini ayrı ayrı sömürür.

1

ay en sevdiğim filmlerden bir tanesiydi ya. allah ölmüşlere rahmet eylesin. büyük sanatçılardı hepsi. hem güldürdüler hem ağlattılar. hele o adile teyzenin çipil çipil gözleri, gülünce kalkıp inen göbüşü ne kadar da güzeldi ya.

0

yeşilçam'ın en çok sevilen filmlerinden birisi olan neşeli günler baş rolünü münir özkul ve adile naşit'in oynadığı bir aile filmidir. filmde adile naşit ile münir özkul turşunun sirke mi yoksa limonla mı yapılacağı konusunda sürekli atışmaya girer. ayrıca ayrıldıkları halde çocukları bir şekilde birbirlerini bulur ve barışmakta inat eden anne ve babalarını tekrar evlendirmeye çalışırlar.

0

münir özkul ve adile naşit'in turşu yüzünden kavga ettikleri bir filmdir burada çocukların olur ve bunların turşu yüzünden kavga etmelerinden dolayı birbirinden ayrılmaları ve çocuklarını ayırmaları ve yıllar sonra birbirlerini kavuşmalarını anlatır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler