nescafe

hepsi | bugün   12 entry   -

1

nescafe kahve deyince türk kahvesinden sonra akla gelen ilk isimdir. hazır kahve markasıdır. sade kahvesi ve 3u birarada olanı vardır. gayet lezzetlidir.

1

dünyanın nerede ise her yerinde bol miktarda satılan tüketilen bir kahve markasıdır.yqninurunlerinden bazıları ucu bir arada sade kahve türk kahvesi gibi.

1

genellikle hızlı yapılan sade, şekerli, 3ü bir arada gibi çeşitleri olan özellikle öğrencilerin sınav haftasında bolca tükettiği bir marka ve kahve çeşididir.

1

kafein içeren, fazla yağlı olduğu için çok tüketimde karaciğere zarar veren bir kahve türüdür.

1

sütlü ve sulu olarak iki şekilde yapımı mümkündür. istenildiği taktirde süt tozu konulabilmektedir. kafein içerdiği unutulmadan tüketilmesi önerilir.

1

bir kahve türüdür markete gittiğimde mutlkaka alırım. ama hiç bir şey türk kahvesinin tadına vermez.

1

bir kahve markasıdır.eğer türk kahvesi yapmaya üşenirseniz hemen nescafe alıp kahve yapabilirsiniz.fakat türk kahvesi ile aynı tadı vermez.

1

hazır kahve markasıdor. farklı ürünleri vardır. bolca reklamı yapılır. tek, 2 si 1, 3 ü 1 paketleri vardır. 2 si 1 olan tercihimdir.

1

3'ü 1 ardayı çok severim. özellikle fındıklısını. nescafeden daha güzel oluyor bence.

2

kimilerine göre içilebilecek tek kahve türü ve kahve markası iken kimilerine göre de nasıl içiyorsunuz bunu denilen şey. ana göre türk kahvesi ana göre nescafe içmeyi severim.

1

bir dönem tiryakisi olduğum nescafe gold uykusuz kaldığım zamanlar da kurtarıcı olarak tercihimdi. sade ve sütsüz tercihimdir

1

bir kahve çeşididir. kahvenin süt ile karıştırılması sonucu elde edilir. şeker ilavesi de yapılabilmektedir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.