migren

hepsi | bugün   15 entry   -

2

hastanın günlük yaşamını etkileyebilen, gün içerisindeki gerçekleştirdiği aktivitelerde kısıtlık yaratabilen bir baş ağrısıdır. normal bir baş ağrısına göre üst düzeyde bir ağrıdan oluşmaktadır.

2

mide bulantısı ve aynı zamanda beynin yanlarından başlayıp ortada birleşen ağrı kolları.lanet olası şey önceden geliyorum diye haber de vermez,bir başladımı artık çekmek gerekir.

1

migren bir türlü baş ağrısı çeşididir migren yüksek ses veya görüntü kirliliğinden dolayı kaynaklanır migren agrısı çok kötüdür çok fazla insanın alın ve şakaklarında çok ağrıya neden olur .

2

genellikle enseden şakaklara doğru uzanan, baş ve lafa çevresinin sol tarafını hedef alan, göz ve dişlere kadar etkisini gösteren, mide bulantısı yapan hastalıktır.

0

baş ağrısı ile gün içindeki yapabileceği her faaliyeti etkiyecek kadar ağır hastalık olan migren etkisi sadece baş ile sınırlı değil yer yer mide bulantısına kadar ilerler.

0

bir çeşit hastalıktır. baş ağrısı ile alakalıdır.

0

özellikle boyun ve ense kısmından şiddetli bir ağrı ile insanı ciddi anlamda yoran ve halsiz bırakan bir çeşit ağrılı hastalıktır.

0

şiddetli insanı hayattan bezdiren bir ağrı. birkaç kez yaşadım. beni ağlattı gerçekten. allah kimseye vermesin.

0

beyinde meydana gelen hastalık türüdür. stres sıkıntı kafaya takma gibi alışkanlıkları olan insanlarda rastlanan ve zamanla çok acı verici bir hastalık türüdür.

0

ben baş ağrısı olarak biliyordum çok acı çektirir galiba bende olmadı ama arkadaşımda vardı

0

yıllardır öldürmeyen ama süründüren genetiksel olarak babadan kızına geçtiği doktor tarafından söylenen tahammül edilmesi ve dayanılması oldukça güç bir baş ağrısı çeşidi. karanlık, sessizlik ve uyumak. başka hiç bir etkili yöntemi yok. allah düşmanıma bile vermesin dedirten bir hastalık.

1

bir insanın baş ağrıları varsa ve ağrıların yani baş ağrılarının atak halinde olmalarıdır.bu hastalık bildiğim kadarı ile de tedavisi de vardır.

1

başın aşırı şekilde ağrıması sonucu insanın kafasını bile kaldıramayacak duruma gelmesidir. bir hastalıktır. karanlık yerde ve sessiz bir ortamda gerekli ilaçların alınıp uyunması insanı bir nebze rahatlatır.

1

baş ağrısı atakları ile kendini gösteren bir hastalıktır. ağrılar çok şiddetlidir, günlük yaşamı olumsuz etkiler. atak sırasında hastalar sessiz ve karanlık ortamda kalmaya ihtiyaç duyar.

0

şiddetli baş ağrısı olarak da nitelendirilen migren, nörolojik bir hastalıktır. beyinde gerçekleşen rahatsızlık sonucu ortaya çıkar bildiğim kadarıyla tedavisi zor bir hastalıktır

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.