mektup

hepsi | bugün   10 entry   -

0

birbirinden uzajta bulunanların haberleşmesini sağlayan bir yazı türü.en eski haberleşme araçlarından biri.tarihte rol oynamış ünlü kişilerin, yazar, bilim adamı, ve sanatçıların mektuplarıyla birlikte bir edebi eserler türü olarak kimi zaman ele alınmıştır.sadece mektuplardan oluşan kitaplar da vardır.

1

eskiden kullanılan kağıda kalem ile yazıp birileri aracılığı ile gönderilen iletişim için kullanılan kağıt.

0

eskiden iletişim aracı olarak kullanılan, kağıt üzerine yazı yazılıp bir zarfa konulduktan sonra karşı tarafa iletilmesi için postaya verdiğimiz zarflara denmektedir.

1

eskiden kullanılan ve hâlâ nadiren kullanılan bir iletişim aracıdır.kağıt üzerie yazılan yazının bir arkadaşa,eşe,dosta yollanan iletişim aracıdır.

0

teknolojinin yaygın ve sık kullanılamadığı dönemlerde haberleşmeyi sağlayan iletişim aracıdır. söz uçar yazı kalır dedikleri şeyin en güzel örneği mektupdur.

0

eskilerin en değerli iletişim aracı. kâğıt ve zarftan oluşur.

2

teknolojinin olmadığı dönemlerde insanların haberleşmek için kullandıkları iletişim aracı. günümüzde sadece resmi kurumlar tarafından ve hapishanelerdeki mahkumlar tarafından kullanılmakta olan iletişim aracı.

1

teknolojinin şimdiki gibi olmadığı dönemlerde iletişim ve haber almak için kullanılan bir araçtı mektup. bir beyaz kağıda istediğin her şeyi yazıp onu zarfa koyup postane den pul yapıştırıp gideceği yere gönderiliyordu. onun da tadı başkaydı be.

0

mektup eski zamanlarda en yaygın iletişim aracıdır.şuan günümüzde fazla kullanılmamaktadır.

1

eski zamanlarda insanların birbirleri ile iletişim kurmak için ve birbirlerinden haber almak için kullandıkları bir yazı aracıdır. bu iş için posta güvercinleri ya da postacılar görevlendirilmekteydi.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.