mayonez

hepsi | bugün   9 entry   -

2

yumurta sarısı, zeytinyağı ve limonun çırpılmasıyla elde edilen, soğuk bir sostur.

0

mayonez özellikle patates ile giden bir sostur. sarımsaklı mayonez ise gerçekten güzel oluyor. bazı markaların mayonezi o kadar iyi değil bu konuda seçici olmak gerek yoksa sulu sıvımsı bir şey alıyorsun sadece.

0

yumurta sarısı zeytinyağı ve limonun çırpılmasıyla yapılan bir tür sostur.

0

beyaz ve kıvamlı bir sostur. yumurta sarısı limon ve yağ kullanolarak yapılır. evde yapılanı daha makbuldür. ambalajlı olanlarını tavsiye etmiyorum.

0

yumurta zeytinyağı süt vb karisilan sostur hamburger de patates kızartması kullanılır

1

zeytin yağı ve yumurta akının çırpılarak yapılması ile oluşan yiyecektir. yumurta akına zeytin yağı çok yavaş şekilde ilave edilmelidir.

0

yemeklerde kullanmak yada sadece kendi haliyle yemek amacı ile zeytin yağı limon yumurta sarısı kullanılarak yapılan yiyecek.

0

patates kızartması hamburger rus salatası köfte gibi yemeklerin yanında sıktığımız yada yemeklerin içinde olan yemeğin tatlanması ve lezzetlenmesi için sıktığımız bir sostur yumurta sarısı zeytinyağı sarımsak gibi malzemelerden yapılır

0

bir kaç gıdanın ( yumurta sarısı, zeytinyağı ve limonun) belli bir oranda bir arada çırpılmasıyla yapılan, hamburger, patates kuzartması, ve rus salatası gibi yiyeceklerde kullanılan bir tür soğuk sos.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler