mayonez

hepsi | bugün   9 entry   -

2

yumurta sarısı, zeytinyağı ve limonun çırpılmasıyla elde edilen, soğuk bir sostur.

0

mayonez özellikle patates ile giden bir sostur. sarımsaklı mayonez ise gerçekten güzel oluyor. bazı markaların mayonezi o kadar iyi değil bu konuda seçici olmak gerek yoksa sulu sıvımsı bir şey alıyorsun sadece.

0

yumurta sarısı zeytinyağı ve limonun çırpılmasıyla yapılan bir tür sostur.

0

beyaz ve kıvamlı bir sostur. yumurta sarısı limon ve yağ kullanolarak yapılır. evde yapılanı daha makbuldür. ambalajlı olanlarını tavsiye etmiyorum.

0

yumurta zeytinyağı süt vb karisilan sostur hamburger de patates kızartması kullanılır

1

zeytin yağı ve yumurta akının çırpılarak yapılması ile oluşan yiyecektir. yumurta akına zeytin yağı çok yavaş şekilde ilave edilmelidir.

0

yemeklerde kullanmak yada sadece kendi haliyle yemek amacı ile zeytin yağı limon yumurta sarısı kullanılarak yapılan yiyecek.

0

patates kızartması hamburger rus salatası köfte gibi yemeklerin yanında sıktığımız yada yemeklerin içinde olan yemeğin tatlanması ve lezzetlenmesi için sıktığımız bir sostur yumurta sarısı zeytinyağı sarımsak gibi malzemelerden yapılır

0

bir kaç gıdanın ( yumurta sarısı, zeytinyağı ve limonun) belli bir oranda bir arada çırpılmasıyla yapılan, hamburger, patates kuzartması, ve rus salatası gibi yiyeceklerde kullanılan bir tür soğuk sos.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.