makyaj

hepsi | bugün   16 entry   -

2

farklı malzemelerle güzellik ve farklı şeyler için yapılır.

0

bir insan için az bile olsa yapılması gerekli. elbette dışarıya ciktigimiz zaman bircok palyaço gibi kadın görebiliriz. onlar bu işi bilmeyenler olsa gerek. mesela http://bit.ly/ciltmaskesi gibi ürünler bence önemli kullanılmalı.

1

bir insanın yüzündeki görünümün değiştirilmesi yani insanların yüzünü gözünü kaşlarını dudaklarını kirpiklerini kozmetik ürünleri ile değiştirmesi.

0

özellikle kadınların kendini iyi hissetmek, güzelliğine güzellik katmak yada özel günler için şık ve hoş görünmek adına çeşitli kozmetik ürünleri kullarak yaptıkları işlem.

0

kızların düğünlerde veya özel bir yere giderken güzel görünmek için yüzlerine sürdükleri malzemedir.

0

özellikle bayanların yaptığı yüzlerinin boyama biçiminde güzel görünmek için yüzü başka biçimlere sokma rimel maskara,fondöten ,pudra ,allık ,highlighter gibi ürünler bulunur.

0

bir yüzün görünüşünü yüze, gözlere, kaşlara, kirpiklere ve dudaklara sürülen kimi özel maddelere değiştirme işi.

0

insan yüzünü veya bir nesnenin yüzeyini güzelleştirmek ya da başka biçimlere sokmak için bazı özel maddelerle boyama işidir.

0

insanın yüzüne kullandığı ve kendini daha pürüzsüz daha güzel hale getirmesini sağlayan boyama aletleri denebilir. kızların vazgeçilmezi.

1

kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavram.

0

bayanların kozmetik boyalar ile yüzdeki küsurları kapatma olayına makyaj denir.

1

bayanların yada sanatçıların güzel görünmek için ya da role uygun hale gelebilmek için yapmış oldukları kozmetik malzemelerle yüzlerini boyama işlemine makyaj adı verilir.

0

kadınların yüzlerini boyama işlemine makyaj denir.ruj, highlighter, allık,far, kaş kalemi, rimel gibi ürünler makyaj malzemeleridir.bu tür şeyler kullanılır daha çok güzelleşmek adına.

0

kozmetik ürünlere cilde farklılık katmak, güzelleşmek yada kendimizi daha iyi hissetmek için uyguladığımız fondoten, far, rimel, allık, ruj gibi ürünlerin tamamlanmış kombini.

0

genelde bayanların daha güzel görünmek, karşı cinsin dikkatini çekmek ya da kendini daha güçlü ve güvenli görmek için günlük yapmış oldukları bakımdır.

0

kızların yüzüne türlü sebeplerden sürdüğü bakım malzemeleridir. bazen daha canlı görünmek için bazen iddialı görünmek için bazen lekeleri kapatmak için sürülür

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.