maaş günleri

hepsi | bugün   12 entry   -

2

maaşı alıyoruz para geliyor ama,ev kirası elektrik doğalgaz faturası cep telefonu internet su faturaları derken maaşa dokunmadan gidiyor eğer kredi kartıyla çok alışveriş yaptıysanız bir de elde avuçta birşey kalmaz.

2

maaşlı çalışanların heycanlı bekleyiş günü. verilen emeklerin mükafat günü. günümüzde çoğu kişinin geldiği gibi gittiyi para alma günü.

0

faturaların, taksitlerin, borçların ödenmesiyle mutlu olup, elimizde kalan parayla, ay sonunu nasıl getireceğimizi, kara kara düşündüğümüz gündür; maaş günü.

0

muhteşem gündür, kutsaldır, sabırla beklenen gündür. işte o beklenen gün geldiğinde alınamaması gibi durum varsa cinnet sebebidir.

0

her ay düzenli yapılan ödemelerin olması, koskoca bir ay çalışma karşılığında alınan maaşın ödemeleri gitmesi ve kalan tutarla o ayı bitirme çabası ile bir garip kısır döngü.

0

çalışıp çalışıp belirli bir günde alınan ücrettir.

1

çalışan bir insanın her ayın belli tarihleri arasında aldığı paradır. bazen maaş günleri bir kaç gün kadar aksatılabilmektedir.

0

çalışan birinin aydan aya aldığı paradır. mesela öğretmenlerin aldığı para geri ayın belli bir günü alırlar.

1

insanları ve bir yandan da alacaklıların dört gözle beklediği gün. insanın eline maaş geçtiği gibi hiç mi kalmaz arkadaş aynı gün yarısı gidiyor. kiraydı kredi kartıydı sömürüyor resmen.

0

işçi ya da memurların sabırsızlıkla beklediği gün. devlet memurları 15 nde alırlar. günümüzde ceo değilsen alınan maaşlara geçinmek çok zordur

1

bir ay boyunca dört gözle beklenen günüdür. maaş ile çalışan kişilerin en sevdikleri gün olabilir. diğer taraftan fatura ve rutin ödemelerin yapıldığı, en çok harcamanın olduğu gündür.

0

bir ay boyunca verdiğin emeğin karşılığını aldığın gündür.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.