loris karius

hepsi | bugün   7 entry   -

2

futbol kariyerine 2005'te vfb stuttgart kulübüyle başlayan, 1993 doğumlu, şuan beşiktaş'ta devam eden alman asıllı yakışıklı futbolcu.

0

25-26 yaşında, alman bir kaleci. asıl takımı liverpool ancak beşiktaş' bu yılın başında kiralık olarak geldi. bi aksilik olmasa seneye de beşiktaş'ın kalecisi olarak istanbul'da kalacak. sarışın ve uzun boylu bir kaleci olan karius, geçen seneki liverpool'un şampiyonlar ligi'nde final maçındaki hatalı goller yemesiyle eleştirildi. aslında bşraz da bu durum karius'un yolunu istanbul'a düşmesini sağladı.

0

beşiktaş'ın 2 yıllığına liverpool'dan kiraladığı kalecinin ismidir. bu kaleci şu anda 25 yaşındadır .yani 1993 yılında almanya'da doğmuştur .bundesliga'da ancak bir maçta oynayan kalscidir.

0

beşiktaşın kalesini koruyan asıl işi mankenlik olması gereken sarışın kardeşimiz. bence kalecilik yapmamalı.

2

çok iyi bir kaleci bence ama sanırım mental problemleri var çok ölümcül hatalar yapabiliyor beşiktaş ve liverpool'da yaptığı hatalarla puan ve kupa kaybına neden oluyor.

1

bence iyi birisi olduğunu düşünmediğim ama genede beşiktaşın liverpool dan yaptığı bir transferdir.yani bir gün iyi olabilir.

1

loris karius, kaleci pozisyonunda görev yapan alman futbolcudur. süper lig takımlarından beşiktaş'ta forma giymektedir. profesyonel kariyerine 2005 yılında vfb stuttgart kulübünde başladı

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.