lionel messi

hepsi | bugün   10 entry   -

2

1987 doğumlu, son 20 yılını barcelona'da geçirmiş, tarihin en iyi futbolcuları arasında sayılan 3 çocuk babası futbolcu.

1

lionel messi arjantinli bir futbolcudur. doğum tarihi 1987'dir. barcelona futbol klubünde yıllardır futbol oynuyor ve hala çok başarılı bir futbolcudur. kendisi ise christian ronaldo ile dünyanın en iyi iki futbolcusu olarak gösterilmektedir.

0

futbola mahalle takımında yedekken bir arkadaşının yerine girip sonrasında tüm mahallenin kendi takımlarına almaya can attıkları, lays reklamında da yetenekleri gösteren , çevresine güzel bir örnek olan başarılı futbolcu.

0

lionel andres messi yani leo messi'dir.

0

kimine göre günümüz futbolunun en iyi futbolcusu olarak bilinen futbolcudur. iyi bir insan gibi gözükmesine rağmen bana göre başkalarının başarısını kıskanan bir tarafının olduğunu, başarısızlığı durumunda ağlayacak kadar hırslı bir insan.

0

arjantin doğumlu barcelona’nın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusudur. kariyerine barcelona’da hala devam etmektedir ve yeni rekorlara imza atmak istiyor.

0

arjantin milli takımı'nın maradona'dan sonra yetiştirmiş olduğu en iyi orta saha oyuncularından birisidir.ayaklarına muhteşem hakimiyeti ve seri ve kıvrak hareketleri ile milimetrik paslar atmasıyla hem oyunda kalitesini gösteriyor hem de seyir zevki veriyor.şu an formasını giydiği barcelona futbol takımı ile birçok şampiyona kulvarında başarılar elde etti. ayrıca birden fazla futbol dünyasının prestijli ödüllerinden biri olan altın krampon ödülü sahibi oldu.

0

24 haziran 1987 yılında italyan kökenli bir ailenin dördüncü çocuğu olarak arjantinde doğmuş ve ispanyanın barcelona isimli futbol kulübünde oynayarak adından söz ettiren oyuncudur.

0

arjantinli profesyonel futbolcu. barcelona takımında forma giymektedir. milli takımda çok üst düzey performans sergileyememiş hatta bu nedenle milli takımı bırakmayı bile düşünmüştür. barcelona da ise rekorlar kırmıştır.

0

kendisi arjantin profesyonel oyuncusudur ve barcelona takımının altyapısından çıkıp barcelona'da oynamaktadır.ispanya'nın barcelona takımında oynayan messi'nin kırdığı çok fazla rekor vardır.kendisi dünya'nın en iyi oyuncularındandır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.