letgo

hepsi | bugün   8 entry   -

3

tanıdığım birçok insanın kendimde dahil birşeyler satmak istediğimiz fakat satamadığımız bir alışveriş uygulamasıdır.

1

insanların kendi eşyalarını, (araba, aksesuar, telefon tablet vb) satılığa çıkardıkları güzel bir site.

0

bence çok etkili bir satış mecrası ben bir ürün koymuştum bilgisayar ekranı hiç mesaj gelmedi daha sonra yapay zeka bilge bana mesaj attı 100 de 10 indirim yapıp tekrar yayınlamamı ister misiniz diye kabul ettim yeni mesajlar geldi ve ürünü sattım denemenizi tavsiye ederim.

2

evimde kullanmadığım bir çok eşyayı pazarlıklar sonucu istediğim fiyata satabildiğim hem yer tasarufu sağlayıp hem bütçeme katkı sağlayabildiğim, genelde satıcı olarak kullandığım ve memnun kaldığım bir alışveriş sitesi.

0

ihtiyacın olduğunda ürün alıp ürünlerini düşük fiyatlara satabileceğin bir çok şehire hizmet eden cep telefonu uygulaması

0

hemen hemen her şehirde kullanan insan sayısının oldukça fazla olduğu ikinci el uygulamasıdır. daha çok ikinci el ürünlerin satılmasının yanı sıra sıfır ürünlerde satılmaktadır. elektronikten tutun giyime kadar birçok eşyaya ev sahipliği yapan bu uygulama fiyat açısından oldukça uygundur.

0

eskimiş veya alıpta kullanılmayan yeni eşyaları ikinci el olarak satabileceğimiz bir sosyal medya platformudur. çağımız sosyal medya çağı olduğundan artık alışverişler bile internet üzerinden yapılmaktadır.

0

satmak istediğiniz ürün veya eşyaları satmak için kullanılan bir satış sitesidir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.