kürdan

hepsi | bugün   22 entry   -

1

kürdanı ar ufak ince tahta parçalarıdır ve en uç kesimleri sivridir. dişlerimizin arasına bazen yediğimiz yemekler kaçabilir ve bu yemek parçalarını bu kürdanlar sayesinde çıkartabilirsiniz.

0

kürdan, ince sivri bir şeydir. genellikle dişlerimizin arasına et, sebze, mısır vb sıkıştığı zaman, temizlemek amacıyla kullanırız.

0

yemeten sonra dişimizde kalan yemek artıklarını çıkarmaya yarayan tahtanın inceltilmiş ve ucları sivri nesne.

0

uzun bir çubuk olarak düşünülebilir, yemek sonrası dişimize takılan herhangi bir parçayı çıkarmaya yarayan nesne.

0

uzun iki ucu sivri bir çubuktur ve yemek yenildikten sonra dişlerin arasına girenleri çıkartmaya yarar.

0

ham maddesi odunun yontula yontula ince ve incecik uçla yapılmasıyla oluşmuş, yemekten sonra dişlerde kalanları çıkarmaya yarayan icat.

0

gerekli bir araç gereç. dişlerimizün arasındaki bir şeyi çıkarmak için %100 çözüm yani. kullanmayan yoktur heralde.

0

insanların dişinin arasına kaçan yemek parçalarını çıkarmak için kullandığı küçük odun parçasıdır lokantaların vazgeçilmezidir.

1

insanların kanepe hazırlamada kullandığı tahta ve plastik süslemeli çeşitleri olan tek lokmalık olarak hazırlanan yiyeceklere batırılan uzun, incecik, ucu sivri çabuktur.

1

insanların dişlerini temizlemek amacı ile kullandıkları genelde ağaçlardan yapılan uç tarafı sivri kısa kutuları olan diş temizleme çöpleridir.

0

dişlerin arasında kalan yemek artıklarını temizlemeye yarayan 2 tarafı sivri çubuk. işe yarar fakat dikkatli kullanılması gerekir. çocuklar kullanmamalıdır.

0

yemekten sonra diş dibindeki kalıntıları çıkarmak amacıyla sivri uçlu olarak üretilmiş odunumsu parça.

0

diş aralarına kaçan artıkları çıkarmak için kullanılan bir çubuk

0

genellikle yemeklerden sonra dişlerimizin arasına giren yiyecekleri temizlemek için kullandığımız ağaç çöptür uzundur ucu sivridir iğne şekline benzer.

0

etli yemeklerden sonra tercih edilen diş temizleme çöpüdür. genellikle tahtadan imal edilir. plastik olanları da vardır. lahmacun yedikten sonra arana şeydir :d

0

dişler arasında kalmış yemek kırıntılarını temizlemek için kullanılan, kibrit çöpü

1

insanların yemeklerden sonra kullandıkları, dişlerinde kalan yiyecekleri temizledikleri, tahta ya da plastik olan uzun, minik, sivri uçlu çubuklardır.

2

dişlerin arasına giren pul biber, nane, et, maydonoz gibi yemekten kalan artıkları temizlemek için kullanılır. iki ucu sivri, incecik ve küçük bir çubuktur. bir çok kafe, lokanta gibi yerlerde bulunur.tek kullanımlıktır.

kürdan
0

dişlerin arasına giren yemek artıklarının çıkarılması için kullanılan bir malzemedir. plastikten ve tahtadan yapılmış çeşitleri vardır. genellikle tahtadan yapılan çeşitleri kullanılır. faydalıdır. çok yüklenmemek gerekir.

1

bir kürdan, genellikle bir yemekten sonra, dişleri arasına sokmak için dişlerin arasına sokmak için en az bir ve bazen iki keskin ucu bulunan küçük bir tahta, plastik, bambu, metal, kemik veya başka bir maddeden oluşan küçük bir çubuktur.

1

kürdan özellikle yemeklerden sonra dişlerde kalan yemek artıklarını temizlemek için kullanılan diş çubuğuda adı verilen ahşaptan yapılan bir çubuktur.

0

yemek yendiği zaman ağızda kalan et ve yemek parçalarını diş arasından çıkarmak için ahşap ağaçtan yapılmış ince tel gibi çöplerle ağzın temizliğinin yapılmasını sağlayan alettir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.