kulak çöpü

hepsi | bugün   8 entry   -

1

kulağı temizlemeye yarayan, iki ucu pamuklu küçük çubuk. kullanırken hayal gücümüzü bir kenara bırakmamız gerektiğini düşünüyorum. yoksa takıntı haline gelebilecek durumlar ortaya çıkabiliyor.

0

kulak içinin derinlerine ulaşan bir maddedir. ancak doktorların sağlıksız bulduğu bir araçtır. çünkü kulağın içindeki sarı maddeler kulağı besleyerek haşere vb. maddelerin girmesine engel olur.

1

insanların kulağının içinde oluşan pisliği temizlemek için kullandığı, iki ucu steril pamukla sarılı,sapı plastikten yapılmış bir temizlik aracıdır.

1

kulağımızı temizlemeye yarayankulagimizin içi küçük olup elimizin gelişmediği yerleri iyi temizleyen ucunda pamuktan yapılmış olan bir ucun olması ile temizleme aracıdır.

1

ıki ucu pamuklu kucuk copler olup kulak ici temizlemek icin kullanilan bir aractir. doktorlar kulak copu kullanirken dikkat edip kulak zarina zarar vermemeye ve kulak icinde oluşan pisligi kulak kanalina yitmemek gerektigini kulak copuyle degilde doktor araciligiyla su ile temizlemek gerekir diyorlar.

0

plastik bir çubuğun iki ucunda da pamuk olan bir malzemedir. kulak temizlemek için kullanılır. uzmanlar tarafından pek önerilmemektedir. çünkü bu çöp pisliğin kulağın içine yapışmasına da neden olmaktadır.

0

kulağın içini temizlemeye yarayan küçük beyaz ucunda pamuk bulunan her eve lazım plastik çöplerdir. ara sıra kullanılmadığında kıymeti bilinir. kulak tıkanması yaşanır ve kötü bir görüntü oluşur.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler