kredi kartı

hepsi | bugün   8 entry   -

1

bankalara ait müşterilerine vermiş olduğu belli bir kullanılır limiti bulunan, her ay düzenli ödemeleri yapılan taksitli alış verişlerinde kullanım kolaylığı sağlayan, oturduğunuz yerden de alış veriş yaptıran karttır. trendyoldan 4 lü perwol seti almak gibi.

2

paranız olmadığı halde alışveriş yapıp faizle para çekebileceğiniz plastik karttır.

2

bankaların hayatımıza sokmuş olduğu süper para tuzağı ve bağımlılık makinesi. sürekli olarak bankaya bağlı kalıyorsunuz ve banka kar ediyor. ama internet alışverişleri için ihtiyaç haline gelmiş şey.

1

bankaların bize yaptığı bir tuzaktır ve bir giren bir daha çıkamıyor para yerine onu kullanıyoruz buda bize kat kat geri dönüyor malesef.

0

alışverişlerimiz esnasında kullanabileceğimiz bankalardan aldığımız kartlara denir. bu satışlar normal mağazalar üzerinden olabileceği gibi internet üzerinden de olabilir.

0

bankalarin faiz odaklı ekmek tekneleri.bankaları doyurmak isteyenler kullanabilirler.

1

akıllıca kullanmasını bilen için can simididir. aklı olmayanlar için ise intihar sebebi bile olabilecek kadar tehlikelidir. siz siz olun aklınızı kullanın.

1

başkasının parasını kullanıp sürekli geri ödeme yapmak durumunda olunan, sürekli bedavadan kullanılıyormuş hissi verip ödemelerinde sıkıntı çıkaran, sıcak parayı unutturan kart.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.