kredi

hepsi | bugün   8 entry   -

3

bir insanın bir yerden güvenilen bir insan olması sebebi ile kendisine verilen maddi şeylerdir.yani bir bankadan alınan paralar gibi.

2

bankalardan belli süreliğine faiz karşılığında alınan paralardır.

1

belli bir faiz karşılığında bankalardan alınan paraya denir. her ay belli bir ödeme ücreti ile bankaya geri ödeme yapılır.

2

latince inanma anlamına gelen bir ifadeden gelmekte olan kelime şu an bankacılık sisteminde çokça kullanılmakta. bankalardan faiz karşılığında ya da iddia ettikleri üzere sıfır faizli krediler alınabilmektedir.

1

bankaların vermek için çabaladığı, kullananların aldıktan sonra ödeme sıkıntısı yaşadığı kullandığı miktara yakın faiz ödediği sistem.

1

bireysel ve şirketler olarak tercih edilen ihtiayaca göre değişen, talep edilen tutarın oldukça yüksek faizlerle geri ödemesinin yapıldığı ödeme şeklidir.

1

kredi ana paranın yanında faiz de verilen borç türüdür.bankalar verir.

1

kredi, genellikle fahiş fiyatla satılan paraya verilen kibarca bir isimdir.. alırken iyi gelebilir ama ödemesi çoğunlukla pek kolay olmaz.. üstelik alması ayrı, ödemesi ayrı derttir.. benim gözümde denize düşenin sarılmak zorunda kaldığı yılandan farksızdır..

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.