kompozisyon

hepsi | bugün   7 entry   -

1

türkçe veya edebiyat derslerinde giriş gelişme sonuç bölümleri olan bir konu verilir ve öğrenciler o konu hakkındaki duygu ve düşüncelerini yazıya aktarır

0

giriş gelişme sonuç bölümlerinde oluşur. bir konu hakkında düşüncelerimizi yazarız. bize çok yazdırıyorlardı.

0

türkçe dersinde aylık olmazsa olmaz sözlü notu görevinde olan yazı türüydü benim için.
öğretmen bir konu veriyor ve bütün sınıf o konu hakkında giriş, gelişme ve sonuç ile kendi bilgilerimizi yazıyorduk. sonuç kısmına en sonuç kısmı da ekleyerek her seferinde hem yazıdan, hem yazım doğruluğundan hem de içerik açısından hep birinci olurdum. türkçe benim işimdir diyecek kadar da ukala olabilirim.

0

kompozisyon,kalpteki duyguların ve bilgeliğin yansımasıdır bence.her zaman yazacağım yazıları hislerimle yazarım.hep de başarılı olmuşumdur.görüş ve düşüncelerimi duygulara dayanarak yazarım.daha etkileyici olması içinse bilgi donanımı olması lazım

0

uzun yazılı metin türüdür.

0

edebiyat dersinde sürekli yazmış olduğumuz üçük hikayelerimizi kişinin kendi duygu düşüncelerinden oluşan içinden ne geçiyorsa onun sözü aktarıldığı sayfadır.

0

türkçe dersimizde sürekli üzerinde durulan, ödevi verilen hatta sınavda en yüksek puanlı soru olan (30 p) ve bilgime güvenerek 25'ini aldığım bir metindir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.