klima

hepsi | bugün   10 entry   -

2

mevsime göre sıcaklık yada soğukluk derecesi ayarlanabilen, tüm evi ısıtan yada soğutan, her sene temizlenen cihazdır.

0

evlerde ki sıcaklığı istenildiği şekilde soğutmak veya ısıtmak için kullanılan belli dereceler arasında ayarlanabilecek bir tür oda sıcaklığını düzenleyen bir cihazdır.

0

sıcak yaz aylarının olmazsa olmazı bir icattır. özellikle yaşadığım bölge için şarttır. çünkü yazın 45 dereceleri görebiliyoruz. klimasız gece uyumak imkansız oluyor. gece bir kalkıyorum terden pişmişim.

1

klima, soğutma çevrimi kullanılarak bir ortamdan ısı çekmek (yani ortamın sıcaklığını azaltmak), fazla nemini alıp ortama taze hava sağlamak için tasarlanmış sistem veya mekanizmadır. insanların bulundukları çevre, ortam içinde sıcaklığın ayarlanabilmesi, bulunulan ortamın konforunu artırır.

1

ısıtma ya da soğutma işlerine yarayan kumanda ile çalışan elektronik cihazdır.

0

klima soğuk ve sıcak aylarda bizleri ısınmaya ve serinletmeye yarayan bir makine tarzı arac'tır. ama klimanın yararından fazla zararlarıda vardır yoğun soğuk altında durduğumuzda direk kalbe etki yapabiliyor yani çarpıntı yapabiliyor.

1

bir yerde ihtiyaca göre orayı ısıtmak yada soğutmak amacı ile yapılmış olan makinelerdir.yani genelde soğutmak amacı ile kullanılır.

1

klima, soğutma çevrimi kullanılarak bir ortamdan ısı çekmek, fazla nemini alıp ortama taze hava sağlamak için tasarlanmış sistem veya mekanizmadır. insanların bulundukları çevre, ortam içinde sıcaklığın ayarlanabilmesi, bulunulan ortamın konforunu artırır.

0

klima yaz aylarının vazgeçilmezi bence ya serinlemek için resmen bi ihtiyaç

0

sıcak olan bir ortamı soğutmak için kullanılan makinedir soğuk hava üfler veya soğuk olan bir ortama sıcak etmeyi de yarayabilir yaz aylarında kullanılır genellikle.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler