kilo vermek isteyenlere tavsiyeler

hepsi | bugün   7 entry   -

4

entryler arasında dolaşırken ''ekmeği kesin'' kısmını okuyup, benim gibi '' evet kestik arasına ne koyucaz acaba'' diye düşünüyorsan sen de yanlış başlıktasın.

1

insanlar kilo vermek için spor yapar diyet yapar ekmeği kısar yemeği kısar faydalı içecekler içer sağlıklı otlar yer..

0

kilo vermek isteyenler öncelikle düzenli su içmek lazım. en az 2 litrenin altına düşmemek lazım. bununla birlikte spor yapmak, hiç imkan yoksa bile hızlı ve tempolu yürüyüş yapılmalı. merdivenler kullanılmalı. yeme içmeye hassasiyet göstermek gerekiyor.

0

kilo vermek istiyorsak arkadaşlar, yemeklerimizi düzenli yemeye özen göstermeliyiz, midemizi tembelliğe alıştırmak yerine ara öğünlerde de çalıştırıp tükettiğimiz su miktarına da dikkat etmeliyiz , en az 2-2,5 lt kadar su tüketip şekerden olabildiğince uzak durmak iyi olacaktır, ayrıca düzenli bir uyku da şart.

0

kalori alımını azaltıp hareketi artırmak ve bol bol su içmek kilo vermek açısından çok etkilidir.

0

hiç bir şeyden vazgeçmeden ölçüye ve günlük yediklerinize dikkat edip, bol bol su içerek ve ara öğünlerde ayran, yoğurt gibi ürünler tercih ederek oldukça güzel ve etkili kilo verebiliyorsunuz.

1

öncelikle ben kilo vereceğim demek gerekir.ondan sonrada spor yapma ve düzenli olarak yapmak gerekir.ama öncelikle bir diyetisyen iyi olur.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.