kettle

hepsi | bugün   13 entry   -

2

suyu normale göre daha kolay bir şekilde ısıtabileceğimiz elektronik bir mutfak aletidir. içindeki su yaklaşık 4-5 dakika içerisinde kaynar.

1

çok ihtiyaç duyulan pratik bir eşyadır. suyu çabuk kaynatır.

0

elektrikli çay setlerini tercih ederim. kettle nin görevini de yapıyor.

1

suyu çok hızlı bir şekilde ısıtmak amacı ile yapılmış olan bir elektrikli bir alettir.sürahiye bezer ve alt taraflarında rezistans olur kapakları da açılır.

1

içerisinde sıcak su ısıtılabilen elektronik cihazdır. sallama çay, bitki çayları yapılmasını sağlar.

0

suyu kaynatmamıza yarayan bir alet. ama sizinle iddiaya girerim kim saf suyu kettle da kaynatamaz. kay atan kişi bir imkansızı başarmıştır demektir.

1

suyu hızlı bir şekilde ısıtmak veya kaynatmak için kullanılan araca kettle denir.yani kısacası su ısıtıcızı dır.

0

suyu hemen hemen ısıtmaya yarayan bir mutfak aletıdır.

0

elektrikli ani su ısıtıcısı olup bir çeşit küçük mutfak aletleri sınıfına girer. kettle ürünlerinin piyasada binlerce marka ve modelleri bulunmaktadır. gittiğiniz bir beyaz eşya uda yada bir markette dahi bulup alabileceğiniz bir üründür.

0

e postam dogrulandı ama niye bekletiyo giremiyorum

0

çok faydalı bir araçtır. hızlıca sıcak su hazırlar. hazırlanan sıcak su, işimizi hızlıca halletmemizi sağlar. çaycı ile beraber olan versiyonları da vardır. bu versiyonları daha da kullanışlı ve faydalıdır.

0

suyu ısıtmak için efsane bir alet. gerçekten işe yarıyor. ama doğal suyu kettle da kaynatamazsınız. kaynaktan varsa bana resmini atsın.

0

öğrenci evi ve yurtta çok kısa bir süre içinde su ısıtmak amacıyla kullanılan ev eşyasıdır. bizde kullanıyoruz çok işe yarıyor.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.