kese kağıdı

hepsi | bugün   6 entry   -

1

kese kağıdı daha çok pazarcıların kullanmış olduğu bir gireyim poşetler dikkat ederseniz pazarlarda sebze meyve aldığımız zaman bazen bu kese kağıtlarının içine doldururlar ve sonra poşetin içine koyarlar.

0

eskiden çok kullanılan bir malzemeydi. günümüzde ise plastik poşetlere yerini bırakmıştır. plastik poşetler paralı olunca vatandaşın tekrar özlediği bir malzemedir. lakin plastik poşetten daha maliyetlidir.

1

bir şeyleri içerisine koymaya yarayan alınan bir ürünün içerisine konulması amacı ile yapılmış olan kağıttan bir çeşit torbaya denir.

1

kese kağıdı, kağıt kullanılarak yapılmış torba demektir. genellikle unlu mamuller gibi ortama nem verebilen gıdaların satışında paketleme amaçlı kullanılır. bu sayede ilgili ürünler paket içerisinde oluşabilecek yoğun nemden korunmuş olur.

0

daha çok özel kağıdı olan ve kese şeklinde katlanarak yapılan paketlemeli satışlarda kullanılan kağıt türüdür. bazı durumlarda gazete sayfaları da kese kağıdı yapmak için kullanılabiliyor.

0

önceden poşetlerin olmadığı zamanlarda bu kağıtların içerisine meyve sebze konulup öyle taşınırdı kartondan oluşan kağıdı denir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler