kerata

hepsi | bugün   11 entry   -

2

ayakkabı ile topuk arasına soktuğumuz ayağımızın ayakkabıya rahatça girmesini sağlayan eşyaya denir.

1

ayakkabı arasindaki sıklık oluşumu kavrayan bir metal alet ayakkabıyı giymesini kolaylastirir rahat rahat kullanışlı bir şekilde bir adına kerata demiz bir alet.

1

yaramaz çocuklara hitap şekli.:))

1

kerata demek bir erkek karısı tarafından aldatılan kişiye kerata denir .bazen de bir ayakkabı çekeceği olarak da adlandırılır .bazen de çocuklara kulaklara çekilerek seninkini kerata gibi de kullanılabilir.

1

evlerde olur ayakkabıyı daha hızlı giymeye yarar ayağın topuğuna koyarak sıkı bağlanmış ayakkabılarda bile daha rahat şekilde ayağımız girer

0

ayakkabıyı daha kolay giymek için kullanılan bir araçtır. genellikle plastikten üretilir. metalden, tahtadan üretilenleri de vardır. kerata olmadan ayakkabı giymek isterseniz parmaklarınız acır. kerata çok faydalıdır.

1

ayakkabı çekeceği büyük bir kolaylık ayakkabıları giyerken

0

genellikle ayakkabının daha kolay giyilebilmesi için kullanılan ve çoğunlukla metal ya da plastik içerikli malzemelerden üretilen el aracına kerata denir.

0

ayakkabıları daha rahat giyebilmek için kullanılan yassı gereç. argo tabiride vardır.

0

ayakkabı çekeceği de denen kerata ,kundura vb ayakkabıların ayağa oturmasını sağlar.

0

özellikle yeni ayakkabıları giymekte zorlandığımız ve ayakkabıyı giyerken rahatlık sağlayan bir araçtır uzun veya kısa olarak çeşitleri bulunur.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.