kemer

hepsi | bugün   19 entry   -

1

pantolon düşmesini engellemek için kullanılır. süs olarak da kullanımı mümkündür. pantolonların karın bölgesindeki bantlarının altından geçirilerek takılır. üzerinde delikler vardır. delikler boyunu istediğimiz bel ölçüsüne göre ayarlamamızı sağlar.

1

üzerimize geniş olan pantolon veya kota takılarak üzerimizden düşmemesini sağlar.

0

kemeri bize göre geniş olan pantlonların üzerimizde düşmemesini sağlar hemde daha yakışıklı göstermek için kemer iyidir.

1

kemer deriden veya kumaştan yapılan ve giyilen eşyayı tutmak için bele sarılan eşyadır. ama aynı zamanda kemer mimarlıkta da iki sütün gibi şeyleri birbirine bağlamakta kullanılan köprümsü şeyleri ifade etmek için de kullanılır.

-1

pantolan etek gibi giysilerin beli daha iyi kavraması için bazen de aksesuar amaçlı kullanılan, bele bağlanan uzun deri şerit.

0

deriden, kumaştan vb. yapılan,bele dolayarak iki ucu birbirine tokayla tutturulan bel bağı.
pantolon, etek gibi giysilerin bel bölümü.

0

belden altını kapatmak için giyilen kıyafetin kıçımızdan düşmemesi için kıyafetin üzerinden bele sarılan ip, deri, yılan vb. kullanmazsanız kötü şakalara maruz kalabilirsiniz.

0

deriden, kumaştan ve değişik bir çok malzemeden yapılmış, pantolon, etek gibi giysilerin bel bölümüne dolayarak iki ucu birbirine tokayla tutturulan bel bağı.

1

insanların bellerinde bulunan yani pantolonlarını eteklerini düşmemesi için yapılmış olan bazen deriden bazende kalın kumaştan yapılan bel bağı.

0

pantolonu belinden düşmesin diye kullanılan delikli kayıştır.

0

pantolon etek gibi giysilerini bağlamak için deriden ya da kumaştan yapılmış bele dolanarak iki yandan toka ile tutturulan be bağıdır

0

pantolon gibi giysileri belden düşmemesi için kullanılan bel bağıdır. günümüzde süs amacıyla da kullanıldığı oluyor. özellikle kadınlar elbise vs gibi giysilerini daha şık göstermek için kemer kullanıyorlar.

0

antalya'nın en güzel ilçesi diyebilirim hem tarihi hem turistik hem doğal olarak bütün güzellikleri içinde barındırır antalya'ya gelip de kemeri görmemek bence büyük bir kayıptır herkese gelmesini ve görmesini tavsiye ediyorum

0

deriden,kumaştan vb. yapılan, bele dolayarak iki ucu birbirine tokayla tutturulan bel bağı.

0

giydiğimiz pantolonun belimizden düşmemesi için icat edilmiştir.bazı insanlar günümüzde aksesuar amacıyla takmaktadır.

0

pantolonların beline takılan belimizden düşmesini engelleyen bir eşyadır.

1

erkek ve kadınların pantolonlarını sabitlemek için ya da süs eşyası olarak kullandığı uzun ince delikli genellikle deri olan tekstil ürünleridir.

0

kıyafetlerin üzerine aksesuar amaçlı yada beli bol geldi diye takılan deri, çelik gibi malzemelerden yapılan şık ve gösterişli duran ürün.

0

burdur ilimize bağlı bir ilçedir.yüz ölçümü yaklaşık olarak
254 kilometre karedir.nüfusu yaklaşık olarak 3.383 kadardır.bu ilçenin 7 tane köyü vardır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.