kel mahmut

hepsi | bugün   7 entry   -

3

hababam sınıfı serisinde hem müdür yardımcılığı hem de tarih öğretmenliği yapan münir özkul'un can verdiği karakter,öğrencileri için yaptıkları birçok öğretmen için ilham kaynağı olmuştur.

1

münir özkul. hababam sınıfının müdür muavini ve tarih öğretmeni. hem öğretmenliği hem de okumanın önemini vurgulayan oldukça iyi bir role hayat veren mahmut hoca.

0

hababam sınıfında müdür rolü oynayan münir özkul dur ama geçtiğimiz yıda öldü allah rahmet eylesin . küçükken çok izlerdim.

0

hababam sınıfının kel mahmut'u... çok güzel bir kadroları vardı. hepsinin mekanı cennet olsun. çok güzellerdi. insanın izledikçe izleyesim geliyor.

0

müdür muavini, tarih öğretmeni ve eğitimin sadece okuldan ibaret olmadığını vurgulayan, tüm haylazlıklarına rağmen öğrencilere nasıl davranılması gerektiğini anlatan hababam sınıfının mahmut hocası, hababam dilinde kel mahmut.

0

hababam sınıfının ilk sinema filmlerinde okulun müdür yardımcısı rolüyle tanınan karakterdir. lakabı gibi keldir. babacan ve disiplinli bir kişidir. serttir.

1

münir özkulun hababam sınıfı adlı sinema filminde oynadığı bir roldür. mahmut hoca okulun hem müdür yardımcısıdır hemde en iyi öğretmenidir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.