kazı kazan

hepsi | bugün   8 entry   -

1

milli piyango tarafından satılan üzeri kazınarak 3 tane aynı miktarda ikramiyeyi bulmanız sonucunda ödül kazanmakta olduğunuz bir şans oyunu olduğunu söyleyebiliriz.

1

sokaklar da satılan ve üstüne kazıyarak para kazanmaya çalıştığın bir para tuzağıdır.paranızı sakın vermeyin.

0

genellikle sokakta satılan milli piyango idaresi tarafından düzenlenen ince kağıt üzerinde ve altı kutucukta rakamlar bulunan bunlar kazındığı zaman 3 tane aynı miktar paranın çıkması ile kazanılan bir şans oyunudur.

0

seyyar olarak satılan ya da bazı loto bayilerinde olan bir çeşit kumar ürünü. para verip alırsınız kazıyınca 3 tane aynı sayıyı bulduğunuz zaman bulduğunuz sayı kadar para kazanırsınız. tam bir saçmalık.

1

kazı kazan kartı, yarışmalar için genellikle ince kağıt tabanlı karttan ve pın'leri gizlemek için plastikten oluşan küçük bir karttır; burada bir veya daha fazla alan, opak bir örtü çizilerek açığa çıkarılabilecek gizli bilgiler içerir.

1

milli piyango idaresi tarafından çıkartılan şans oyunlarından bir tanesinin adı olan kazı kazan da ikramiye üç tane aynı miktar çıkarsa gerçekleşir. onun dışında ikramiye kazanılmaz.

0

milli piyango'da oynanılan şans oyunlarından biridir bir yerin 3 kere kazanılması ile aynı olan şeyleri tutulmak suretiyle kazanmak .

0

milli piyango tarafından oynatılan bir şans oyunudur. bir kağıdı kazıyorsun üç tane aynı rakımı yakalarsan yakaladığın rakam kadar para kazanma esasına dayanan bir oyundur.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.