kardeş kıskançlığı

hepsi | bugün   5 entry   -

1

kardeşi olan her insanın,insanın doğası gereği yaşadığı duygu,insan ortada bir pasta varsa paylaşmak istemez hepsini kendisi yemek ister,anne babalar bunu tümden ortadan kaldırmaya çalışıyor ama nafile sadece bunu olumlu yönde kanalize edersiniz.

2

o çok kötü birşey bütün kardeşler arasında olan bişey ve bunun önüne gecmek çok zor . ama anlatmak lazım çocuklara . bir şekilde yoksa çok kötü sonuçlar dogurabiliyor.

2

kıskançlıktan kardeş kardeşi bile öldürebilir. kıskançlık başlı başına kötü bir şey. ama kardeş kıskançlığı daha kötü bir şeydir.

0

kardeşlik çok tuhaf bir şey ve asla kıskanmak gibi bir düşüncem olmadı aksine hep kendimden fedakarlık yaptım, hiç tereddüt etmeden düşünmeden. kıskançlık öldürücüdür ve kardeşe karşı asla olmamalı.
bazen de kız kardeşimle yaşadığımız kıyafet sorunsalında karşılaştığımız enteresan durum.
böbreğimi ciğerimi istese düşünmeden veririm, kıytırık ayakkabımı giydi diye kıyamet koparırım.

0

iki kardeşin birbirini rakip olarak görmesi birbirindem iyi olması çabasına denir. biri bir başarı elde ettiğinden ailesinin gözünde daha iyi olduğu düşünülür ya da bu gerçekten ailenin hatasıdır. o yüzden her zaman bir yarış içinde olma çabası ve sonuç olarak kıskançlık ortaya çıkar.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler