kama sutra

hepsi | bugün   5 entry   -

2

antik sanskrit metinlerinden oluşan bir kitaptır. kitaba adını veren kama sutra sözcükleri arzunun şarkısı anlamına gelmektedir. kitap kapsamında kama sutra ise, insanın ilişkilerinde ve kendi doğal arzularında gönül rahatlığını bulması, çevresiyle sürdürülebilir, sevgi dolu ilişkiler kurabilmesi anlamına gelmektedir.

2

kama sutra, hint lisanında iki ayrı kelimedir: kama, zevk demektir, sutra ise kitap anlamına gelir. iki kelime birleşince zevkin kitabı anlamına gelmektedir. kimilerine göre, hindistan kökenli bir yaşam tarzı kimilerine göre ise sadece cinsel birleşme yoludur.

1

kama sutra yüzlerce değişik sex pozizyonu önerir. kama sutra'da yer alan sex pozizyonları zorunlularına göre derecenlendilirmistir.. ayrıca kama sutra eşlerin boşalama mümkün olguna mümkün olgunca ertelemeye çalışmalı eşler değişik tekniklerle bir birilerini uyarmalıdır .. [ kama sutra ]

2

iyi geceler kamasutra degişik pozisyonları anlatan bir seks sanatıdır bi kaç örnek buldum senin için belki pozisyonlar hoşuna gider denemek istersin bol eglenceler

cinsel birleşme duruşları anlatılmaktadır. yapıtın genel tarzı hakkında bazı alıntılar bilgi verebilir : bir ceylan kadın üç türlü yatabilir : iyice açık duruş, esneme duruşu, indra’nın karısının duruşu. başını alçaltıp orta kısmını yükseltmesi "iyice açık duruş"tur. bu durumda erkek girişi kolaylaştırmak için bir miktar merhem kullanmaktadır. baldırlarını kaldırıp iyice ayırarak birleşmede bulunursa "esneme duruşu" söz konusudur. indra’nın karısının duruşundaysa bacaklar baldırlar üzerine katlanmış olarak baldırlar iki yana açılır. bu duruş ancak belirli bir pratik sonunda gerçekleştirilebilir. "en yüksek birleşme" için de kullanışlı bir duruştur.

kadın dört ayaklı bir hayvan gibi elleri ve ayakları üzerinde durur, aşığı da bir boğa gibi onun üzerine çıkarsa, buna "inek duruşu" denir. bu durumda, normal olarak göğüslere yapılan her türlü hareket kaideye yapılır.

eğer erkek, onu eşit derecede seven iki kadının birden zevkine varıyorsa buna "birleşik birleşme" denir. eğer erkek birçok kadının birden zevkine varıyorsa buna "inek sürüsü birleşmesi" denir. kitabın son bölümünde erkeğin yorgun ama coşkulu olduğu durumlarda kadının ne yapması gerektiği ve ağız yoluyla birleşme yöntemleri ile aşkın derecesi ve aşk geçimsizliği gibi konularda yorumlar sunulmaktadır.

hindistan’da uzun zaman önce evlenen her genç kıza kama sutra kitabı hediye edilirdi. amerikalı cosmopolitan yazarları da bu teknikten esinlenerek yeni bir cinsel zevk programı hazırladılar. bu rehberde her pozisyon zorluğuna göre bir derece ile değerlendiriliyor. buna göre 1-3 arası kolay ve hoş, 4-6 arası özel çalışma gerektiriyor, 7-9 arası cinsel fırtına ve 10 ise sadece bu işin "uzman"larına tavsiye ediliyor.

0

cinsel eğitim içerikleridir. videolarla çiftlere bilgi verir. farklı deneyimler için tavsiyelerde bulunulur. her kültüre uymaz. çünkü sınırsız bir eğitim anlayışı vardır. çünkü amaç zevk alınmasıdır. ver coşkuyu.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler