kalemlik

hepsi | bugün   13 entry   -

1

tükenmez, kurşun, dolma kalemlerin bir arada durmasını sağlayan metal ya da tahta olan, kenarları yüksek içi boş kutulardır.

1

kalemlerin ve kırtasiye ürünlerinin bir araya toplandığı kutu.

2

silgi,kalem,uç,kalemtıraş, vb. gibi ürünlerin kolay taşınılmadı için icat edilmiş bir tür kap.

2

okula giden insanların çocukların okulda kullanacakları kalemleri silgileri kalemtraşları içerisine koyduğumuz bey çantalar.

0

kalemlik çocukluğumuzda hava attığımız en güzel eşyalarımızdı ne kadar renkli ve büyük olursa o kadar havamız olurdu:)
kalemlik içine bize okulda gerekli olan kalem silgi kalemtıraş boya kalemleri bazen makas dahi koyduğumuz küçük bezden çanta.

2

özellikle kız çocuklarının çok özenerek seçtiği pembeli turunculu çizgi film karakterli okul gereci genellikle ilkokul öğrencileri kullanır,ilerleyen yıllarda kullanan kişi sayısı azalır.

0

içine okul malzemelerimiz olan kalem, silgi, boyalar, kalemtraş, makas vb... malzemelerimizi koyduğumuz bir çeşit okul malzemesidir.

0

genellikle öğrencilerin ve öğretmenlerin kullandığı içine tahta kalemi kurşun kalem renkli kalemler uçlu kalem gibi kalemlerin konulduğu bir okul eşyasıdır

0

içerisinde kalemlerin düzenli bir şekilde bulunduğu kutudur. çok amaçlı kullanılabilmeözelliğine sahiptir ve hayal gücü geniş kişiler onu her türlü materyalden tasarlayabilir.

0

kalemleri bir arada bulundurma amacıyla tasarlanılmış ufak çanta

0

kalemleri ve çeşitli araç ve gereçleri koyulan kılif

0

ilkokul ve ortaokul çağlarında kız erkek öğrencilerin kalem silgi koymak için kullandığı, lise zamanında sadece kızların kalem silgi ve makyaj malzemesi koyduğu, bu çağlar bittikten sonra kızların makyaj çantası olmaya mahkum edilmiş bir ürün.

1

içine kalem, silgi, ve benzeri kırtasiye malzemelerinin konduğu, genelde ilkokulda kullanılan, ama üniversitede dahi olsa kızların kullanabildiği eşya.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler