kahkaha atmak

hepsi | bugün   10 entry   -

1

çok aşırı, yüksek bir sesle içten gülmek demektir. örneğin üst katta ne olduysa artık komşular hep beraber kahkaha atmaya başladılar.

1

bu gülmenin ötesinde genelde pek neşeli bir eylemdir.kah kah kah gülmek veya katıla katıla gülmek anlamlarını da kapsar. bu aktiviteleriyle ün salmış insanlar da vardır.

0

çok aşırı gülmek anlamında kullanılmaktadır. çok mutlu olduğumuz zamanlar da veya bir habere çok fazla sevindiğimiz de kahkaha atarız.

0

çok sesli olarak gülmek. rahatsız edici bir şey olabilir diğer insanlara göre.

0

kahkaha atmak deyimi neşeli olduğumuz zaman çok aşırı ve yüksek sesle gülmek demektir.burada kitap okuyorum kahkaha atmayı bırakın.

0

bir insanın bir şeye gülerken normal gülmesi gereken seviyeden daha fazla sevinmesinden kaynaklanan ve normal çıkan sesten daha fazla ses çıkarmak.

1

aşırı derecede yüksek bir sesle katıla katıla ve içten gülme şekline kahkahalarla gülmek denir. tanıdıkların haricinde böyle gülmek çevremiz tarafından hoş karşılanmayacak bir gülüş tarzıdır.

0

çok aşırı mutlu olduğundan ötürü sesli bir şekilde gülmeye kahkaha atmak denir. kahkaha atmak çok güzel bir şeydir insanın bütün stresini bir anda yok eder

0

çok fazla sevinilip mutlu olunduğu zamanlarda yüksek sesle katıla katıla gülmek anlamındadır. bir ortamda böyle neşe içinde kahkaha atınca insanlar size dönüp bakar napıyo bu diye

0

ortam anında söylenen komik bir sözden dolayı kendini tutamayarak bağırarak kontrolsüz gülmeye denir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.