kafa dengi

hepsi | bugün   10 entry   -

1

insanlar arasında büyük bir uyum yakalayan bir kaç insanın bulundukları durumlardır.bu insanların yaptıkları davranışların bir birleri ile uyumlu olmasıdır.

1

anlayış ve görüşleri, davranış ve gidişleri birbirine uyan arkadaşlardan, kimselerden her birinin birbirleri ile çok iyi anlaşmasına denir

2

anlayış ve görüşleri,davranış ve gidişleri birbirine uyan arkadaşlardan,kimselerden her biri.uyumluluk.

1

iki kişi arasında anlayış, sevgi, saygı ve benzer huylar ve davranışlar bulunuyor ise o insanlar kafa dengi olarak tanımlanabilir.

0

her türlü konu da oldukça birbirine yakın ve benzer duygular hisseden kişiler için söylenir. aynı şeyi sevmek, aynı şeyi düşünmek ve görüşlerinin de aynı olması gibi.

1

eraber küçük bir konsept yaratıp üstüne absürd hayaller kurarak saatlerce gülebileceğiniz insanlara eklenebilecek sıfattır. genellikle en muhteşem film konuları, en komik anılar, en tatlı dizi fikirleri hep bu tip sohbetlerde filizlenmeye başlarlar o bakımdan değerli bir sıfattır ve içki masalarının aranılan mezelerinden birisidir. değerini bilin...

0

iyi anlaşan, fikirleri, görüşleri ya da yaptıkları birbirine uyan insanlar arasındaki bağlantıyı açıklamak ya da adlandırmak için kullanılan sıfattır.

0

anlayış ve görüşleri, davranış ve gidişleri birbirine uyan arkadaşlardan, kimselerden her biri.

0

kafaların aynı olması durumudur. birisine kafamın dengi dediğiniz vakit; o kişinin sizinle aynı düşüncelere sahip olduğunu, yani denk düşünüşlere sahip olduğunuzu ifade etmiş olursunuz. eğer kafanız pis işlere çalışıyorsa kafa denginizi de bulursanız vay halinize.

0

bir kimsenin yanında aynı düşünceleri aynı fikre sahip olması kafa uyumu birbirlerine zıt olmaması durumudur bu iki kişiyi çok iyi anlaşır ve aralarında sıkıntı çıkmaz .

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.