kabız

hepsi | bugün   5 entry   -

1

kabız bağırsakların bir virüs veya hastalık durumunda karnın şişip mide bulantısı yapıp tuvalete çıkamama durumudur eğer uzun sürerse bir hekime başvurulmasında fayda var altında önemli bir hastalık olabilir

0

yediğini yapamama durumudur, ne kadar zorlarsan zorla belki bir gaz çıkışı mümkündür ama beklenen rahatlama gelmez, beslenme tarzını değiştirmek gerekir, lifli gıdalara ağırlık verilmesi şarttır kabızdan korunmak için. yoksa tuvalete girer çıkar anca yellenirsin.

0

kabızlık, diğer adıyla konstipasyon, bağırsak hareketlerinin yavaş olması sebebiyle haftada üç veya daha az sayıda dışkılama durumuna verilen isimdir .

0

kabızlık:bir çok kişinin çeşitli nedenlerden dolayı yaşadığı sindirim sistemi rahatsızlığıdır.kişiye göre değişim gösteren kabızlık tedavi edilebilir bağırsak rahatsızlıklarından biridir.günlük düzenli olarak bağırsağın aktivite gösterememesi durumu kabızlıktır.dışkılama sırasında ağrı ve tam boşaltım yapamama hissidir.

1

kabızlık,bağırsak hareketlerinin azalması ve boşaltımın yapılmasında güçlük çekme durumudur.bu,son derece sık rastlanan bir gestrointestinal problemdir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.