işler güçler

hepsi | bugün   7 entry   -

1

ahmet kural ve murat cemcir'in oynadığı dizi

0

haziran 2012 de star tv de muzip yalanlar isimli bir yaz dizisi olarak başladı. başrollerini ahmet kural ve murat cimcir'in oynadığı dizi daha sonra işler güçler adını almıştır. komedi türünde bir dizidir. geniş kitlelere ulaşmıştır. başrollerin hayatının anlatıldığı film ince mizah anlayışıyla toplumun ilgisini çekmiştir. bugün hala internette izlenmektedir.

2

yayınlandığı dönemlerde çok severek izlediğim, hiç kaçırmadığım, hatta bittikten sonra bile netten tekrarını zevkle izlediğim dizidir. bu tür kaliteli komik dizilere ihtiyacımız var. bıktır vurdu kırdı yüklü dizilerden.

0

eğlenceli bir diziydi.

1

abi neden böyle güzel yapımları bitiriyorlar. anlamış değilim. bundan sonra kardeş payı dizisini yaptılar birde. çokta izlenmesine rağmen filmin saatleriyle oynadılar falan bütün izeyici kitlesini kaybettirdiler. sonra diziyi final ettiler. saçmalık. ama şuan tekrar başlasa yine çok izleyici kitlesi olacağından emin olduğum dizi.

0

ahmet kural ve murat cemcirin oynadığı komedi dizisi

0

ahmet kural ve murat cemcir'in oynadığı komedi türünde dizidir. yayınlandığı süre içinde hiç kaçırmadan izlerdim. bu zamanda yine yayınlansa tekrardan kaçırmadan izlerdim.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.