intahar etmek

hepsi | bugün   7 entry   -

2

intahar etmek çok günahtır allahın verdiği canı sadece allah alır bir anlık bunalım maalesef insanı intahara sürüklüyor gecen hafta bizim burda sahit oldugum gibi adam bir anda bunalıma girip intaharv etti fabrikada maalesef kendini astı

1

intihar sadece depresyona girersen olur.yani psikolojik bir olaydır. yani isteğe bağlı bir şey değildir. yani kimse isteyerek intihar etmez. bir hastslığın neden günah olduğunu anlamadım.

1

allah’ın verdiği canı almak ve affedilmeyen günahlardan biri. hangi sebep ve ne olursa olsun kendi canına kıyma düşüncesi zayıflıktır. allah kimseye düşüncesini bile yaşatmasın.

0

intihar ebedi cehennemliktir

0

allah in vetdıgı canı allah alır diye bir söz var bu dunya dan gitmek kolay ama obur taraf dan gıdemeyeceksın yanı ölubce hersey bitmiyor hersey baslıyor burası ruya gercı ölduktem sonra asıl uyanmıs o zaman kısı bu dunya dakı sorunlar la has edemez ve careyı ölmekte bulur hersey bitecek sanır oysa yanılıyordur hıc bırsey bitmez kurtulamaz yanı kacarak olmaz

0

en büyük günahlardan birisidir.allah'ın verdiği canı almak sana mı karıştı. bence saçma bir şey ne olursa olsun hayat devam ediyor. böyle yarım bırakıp gitmek olmaz.

0

kendi canına kıymaktır dinimizce yasaktır ayrıca en büyük günahlardan biridir allah yardım etsin derdi olanlara.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.