insanın en hastalıklı duygusu

hepsi | bugün   18 entry   -

0

''ümit etmek kötülüklerin en kötüsüdür, çünkü işkenceyi uzatır''

0

hayattın tadını çıkarmak ister ama yorgun bedeni ile bu mümkün oldukça zor olması

0

değer verdiğin insanların yanlış yaptıklarında bile onlara sürekli güven duyma isteği

0

güvenmek kesinlikle herkese güveniriz ama hep haksız çıkarızya işte o

0

bence bir insanın en hastalıklı duygusu kibir, haset ve kıskançlıktır.

0

sürekli karamsar olma duygusudur. hayatı kendisine de başkasına da zindan eder her şey de bir karamsarlık bulur, karşısındakine de bu duyguyu aşılar.

0

insanın en hastalıklı duygusu bence kıskançlık , kin bütün kötü duyguların hastalıklı olduğunu düşünüyorum. bir insanın bir insanı kıskanması olumsuz bir duygu olması ve insanı mantığından uzaklaştırarak insanı mahvettiğine inanıyorum.

0

hasetlenme duygusu.

1

egosunu hırsıyla tatmin etme duygusu,ama genelde egonun aç olmasının sebebi giderilemeyecek eksiklik duygularından kaynaklandığı için,huzursuz bir yaşam kaçınılmaz oluyor,özellikle de testosteron hormonu sahibi olan canlılarda.

0

kibir insana özgü bi duygu değildir. bizden olmayan bir şeyin içimizde var olması gibi.

1

insanın en hastalıklı duygusu kıskançlıktır bence kıskanç bir insan kendini yer bitirir sürekli olaylar çıkartır

1

bence insanın en hastalıklı duygusu önyargı. çoğu kişi onun önüne geçemiyor.

0

aşk duygusu en hastalıklı duygusudur.kisi beklentilerini alamazsa kendini kötü hisseder. aşk yüzünden kendini öldüren çok insan var.

0

egosunu hırsıyla tatmin etme duygusu, ama genelde egonun aç olmasının sebebi giderilemeyecek eksiklik duygularından kaynaklandığı için, huzursuz bir yaşam kaçınılmaz oluyor, özellikle de testosteron hormonu sahibi olan canlılarda.

0

insanın en hastalıklı duygusu kıskançlık ve sosyal medya hastalığı, hastalıktan ziyade bağımlılık, kopamamak. seviyorum, vazgeçmem dediğin insandan bile vazgeçiren bir hastalık sosyal medya duygu yoğunluğu.

0

alışkanlılarıdır. alışkanlıklar terk edilmediği sürece insanın hayatında hiçbir şey değişmez.

0

bence insanın en hastalıklı duygusu yalan söylemesi ve aşırı derecede kıskançlıktır kendimizde olmadığı bir şeyi başkasında görünce kıskanıp hemen kendimize ayarlamaya çalışıyoruz.

0

birilerini kıskanarak sürekli onlara göre hayatına devam etmeye çalışan, dedikodu ile kendini mutlu edebilen türler kesinlikle hastalıklı.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler