ilhan mansız

hepsi | bugün   6 entry   -

1

eski milli futbolcudur. santra mevkiinde görev almaktaydı. 2002 dünya kupasında senegale attığı gol dünya kupası tarihinin son altın golüdür. kendisini 2017 yılında survivor yarışmasında da yakından izledik.

1

1975 yılında doğan bir futbolcudur. beşiktaşta 2001/2002 sezonunda gol şampiyonu olmuştur.dünya 3.sü olduğumuzda 3 gol atmıştır.

0

onu uzun saçı ve beşiktaş ta gol kralı olmasından tanıtıyorum millî takımda da güzel bi dereceye imza atan futbolcu japon kızlarının hayranlığını kazanarak futbol hayatına japonya'da son vermiş ülkeye gelişinde doktorlar adlı dizide kısa sürede rol almıştır.

0

beşiktaş'ın eski türk milli takımı nın golcüsü japon taraftarlarının en sevdiği türk futbolcu

0

dünya kupası maçları yıl 2002-2003 ve futbolcunun hası. korelileri japonları bile tipiyle etkileyip hepsini türkiye hayranı yapmakla beraber elendikten sonra bile türkiye destekçisi yapan tek adam. sol göğsünde ki devasa kartal dövmesi ile bjk tarafından haksızlık yapıldığını düşündüğüm futbolcu gibi futbolcu. karizması, efendiliği ile hala akıllarda.

0

türk futboluna samsunspor ile girmiş ve orada oynadığı iyi futbol ile beşiktaş takımına transfer olmuş kendine has futbol sitili olan uzun saçı ve yaptığı rövaşata ile ünlenmiş milli takım formasını da giymiş bir futbolcudur. sakatlık yüzünden erken yaşta futbolu bırakmak zorunda kalmıştır. sonra buz şampiyonasına bile katılmış çok yetenekli bir futbolcudur.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.