holding

hepsi | bugün   8 entry   -

1

en az iki şirketin veya daha fazlasının bir araya gelerek ticari faaliyette bulunan şirketler topluluğudur. genellikle holdingler bir grup girişimci veya bir aile tarafından yönetilir.

0

şirketlerin bir araya gelmesiyle oluşan üst çatı şirkettir. bu şirket holding olarak adlandırılır. holdinglerin bünyesinde bir çok şirket yer alır. örneğin; sabancı holding.

1

çok büyük çok ortağı olan büyük şirketlere verilen addır.yönetim kurullarında da en çok pay sahibi olanların bulundukları şirket.

0

ınsanların lüks çalışma yeri.

0

ınsanların yüzlerinin oldukça ileriye gitmesini işlerini büyütmek için şirketler ile anlaşıp ticaret yapmasıdır ya batar ya da çok yükselir.

0

birçok farklı kulvarda olan şirketin bir çatı altında birleştirilmesi sonucu oluşan yapıya holding denir. ülkemizde birçok örneği vardır. sabancı holding, koç holding, eczacıbaşı, demirören vb en çok bilinenleridir.

0

bir yada bir kaç ortaklı bir kaç farklı sektöre ait çeşitli firma, fabrika gibi yerlerin tamamını kapsayan bünyesinde üst düzey çalışanları olan şirketlerin ortak alanı.

0

birden fazla şirketin bir araya gelerek güç birliği yapması ve piyasada daha fazla söz sahibi olmasına dayanan bir şirket şeklidir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.