hindistan cevizi yağı

hepsi | bugün   8 entry   -

0

yemeklerde ve tatlılarda kullanılabilmektedir. cilt için de oldukça sağlıklı bir yağ olduğu bilinmektedir. saçlara da uygulanması mümkündür.

0

bir tür besleyici yağdır.hindistan cevizinden elde edilir.soğuk ortamlarda katı ve beyaz bir renktedir.sıcak havalarda şeffaflaşır ve su gibi bir kıvam alır.tatlılara güzel aroma versin diye katılır. saçlara maske olarak da kullanılabilir, besler, uzatır.

0

özellikle saçlar için kullanılan çok besleyici bir yağdır. saçı yumuşacık ve sağlıklı olmasını sağlar. ayrıca kırıklara birebirdir.

0

özellikle saçlarım için kullanıyorum miss gibi kokusu ve bakım sağlaması vazgeçilmez yapıyor kendisini.
tırnak ve el bakımı için de kesinlikle hindistan cevizi yağı kadar etkili bir ürün daha yok. hem doğal, hem katkısız. kesinlikle kullanılmalı.

0

hindistan cevizinden elde edilen bir yağ çeşididir. birçok faydası vardır. özellikle kozmetik sektöründen bolca kullanılmaktadır. cilt besleyici ürünler, saç besleyici ürünler üretilmektedir. ekmeğe sürüp yiyen de vardır.

0

saçların daha sağlıklı ve güzel görünmesi için bir vazgeçilmez.

0

çok faydalı olduğu söyleniyor özellikle saç bakımında.

1

hindistan cevizi yağı, hindistan cevizi avucundan hasat edilen olgun çekirdekten elde edilen bir yemeklik yağdır. çeşitli uygulamalara sahiptir. yüksek oranda doymuş yağ içermesinden dolayı oksitlenmesi yavaştır ve bu nedenle bozulma olmadan 24 °c'de altı aya kadar dayanabilmektedir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.