hediye paketi

hepsi | bugün   10 entry   -

0

bir kimseye alacağımız bir hediyenin doğrudan gözükmemesi için çeşitli renklerden elde edilmiş süslü bir pakettir. hediye sahibi kişi paketi açtıktan sonra hediyesini görür.

0

dogum günüde birisini hediye aldıgında onu gözükmücek şekilde katlayıp arkadaşına vermesi

0

karşımızdaki insana aldığımız herhangi bir eşyayı ona hediye vererek onu mutlu edebiliriz. bu hediyeyi de en önemli kılan özellik hediye paketidir çünkü karşındaki içerisinde ne olduğunu merak eder.

0

aldığınız hediyeyi paketle kaplamak , genelde görünüşü hoş olan şeyler olur.

0

bir insanın bir hediye aldığı zamanlarda o hediyeyi bir şekilde kaplatması yani onun ilgi çekecek seviyede parlak yada mat bir şeylerle kaplamasıdır.

0

kişilerin, sevgilisine, eşine ,arkadaşına ,öğretmenine, annesine ,babasına vb. kişilere aldığı ve onların hoşuna gideceğini düşündüğü armağandır.

0

çünkü bir hediye alacağım o zaman içerisinde neyin olduğunu anlaşılmaması durumundan bir pakete sardığımız şeydir ancak bu paketi açtığı zaman hediye görür ve biz de o ana şahit oluruz.

1

bir kişiye aldığımız bir ürünü hediye etmek için, aldığımız ürünü özel yapılmış kağıtların içine koyup paket haline getirmek. hediye edilecek kişiye paket olarak vermek. içerisinde ne olduğu belli olmasın diye.

0

içinde ne oldupu belli olmasın diye sarılan kağıt

0

içinde ne oldupu belli olmasın diye sarılan kağıt

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler