hava durumu

hepsi | bugün   7 entry   -

2

gün içerisinde hava sıcaklığının kaç derece olduğunu, havanın nemli, karlı, yağmurlu, güneşli, bulutlu olup olmadığını gösteren bir programdır.

1

bir yerdeki havanın belli bir süre önceden nasıl olacağının yani bir gün bir haftalık olarak tahmin edilmesi işinin insanlara duyurulması.

0

gün içinde yada bir gün sonrasını gösteren havanın nasıl olduğu hakkında bizleri bilgilendirerek o günün şartlarını bizlere duyurarak bilgilendirmesi

0

havanın yağmurlu, karlı, güneşli ya da rüzgarlı olacağını birkaç gün önceden bize haber vererek tedbir almamızı sağlayan bir haber kaynağıdır.

1

insanların pek önemsemediği bir alan olsa da aslında hayatımızın bağlı olduğu alan. günün veya haftanın hava durumuna göre tatil falan belirleriz mesela.

0

her seferinde ters köşe olurum bu konuda ince giyerim kar yağar,kalın giyerim güneş açar,babet giyerim yağmur yağar bendeki böyle bir şanstır

0

hava durumu gün içerisinde güneşli bulutlu parçalı bulutlu yağmur veya kar yağ bileceğini bize haber veren tek bültende ertesi günü mesela yağmur yağacak şemsiye alıp dışarıya çıkıyoruz .

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.