hamburger

hepsi | bugün   8 entry   -

1

küçük yuvarlak iki ekmeğin arasına soslar konulara ve et konularak yapılan yiyecektir. isteğe göre içerisine et yerine tavukta konulabilmektedir.

0

yuvarlak ve minik ekmek arasına marul, domates, köfte, hardal, turşu, ketçap ve mayonez gibi yiyeceklerin konulduğu yassı ir görüntü oluşturan yemektir.

0

bir fast food yiyeceğidir. hafif, yumuşak ve yuvarlak ekmeğin arasına tercihe göre çeşitli malzemeler konur. tavuklusu, kırmızı etlisi olur. ıslak olanı da vardır. afiyet olsun.

1

iki dilim ekmekten yapılan yani ekmeklerin içerisine değişik ketçapların hardal turşu ve et yada tavuk ile yapılmış olan yiyeceklerdir.

0

hamburger denildiğinde akla mc donalds yada burger king gelse bile en lezzetli olanı evde yapılanıdır. hamburger köftesini değişik ve lezzetli kılan en önemli ve çoğu kişinin bilmediği tek şey hardaldır. hamburger ekmeğini halk ekmekten alıp köftesini kendiniz yapın, rahat üç tane yersiniz.

0

hamburger dinimizce benim aklıma sadece hep köfte burger geliyor 2 tane yuvarlak ekmeğin arasına gökte burgere koyması ve sebzelerin koyulması ile yapılan bir çeşit doyurucu ekmek.

0

hamburger denilince benim aklıma sadece hep köfte burger geliyor 2 tane yuvarlak ekmeğin arasına gökte burgere koyması ve sebzelerin koyulması ile yapılan bir çeşit doyurucu ekmek.

1

şu an tüm fast-food dükkanlarının vazgeçilmez parçası olan sığır kıymasından yapılmış köftenin özel ekmeğiyle birlikte sunulduğu vazgeçilmez ama sağlıksız fast food ürünü.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler