hamam

hepsi | bugün   11 entry   -

1

para karşılığında yıkanmak için gidilen yer. keselenmek için gidilen yer.

0

insanların temizlenmek için gittikleri türklere ait geleneksel bir banyo çeşitidir.

0

duş alınan yerde içerisindeki ortam aşırı derecede sıcak olması ile insan vücuduna iyice yumuşatır ve gelirin daha iyi çıkmasını sağlayan bir ortam içerisinde göbek taşı ve taslar bulunur.

0

temizlik amacıyla gidilen ve mermerlere oturarak keselerle yıkanılan yerdir ve ayrıca içerisinde göbek taşı bulunmaktadır.

0

banyo yapmak, temizlenmek amacıyla gidilen yerdir. çok sıcak ve nemlidir. birkaç saat durduktan sonra vücuttaki kirler ortaya çıkar. kese ile de kirler çıkarılır. tertemiz olunur. sıhhatler olsun.

0

temizlenmek ve masaj yaptırmak için para karşılığında yıkanma işinin yapıldığı genel yer. özel bir düzenle ısıtılan sıcak ve soğuk suyu bulunur. hamam türk kültüründe önemli yer tutar.

0

mis gibi beyaz sabun kokan aklanıp paklanılan ender yer.

0

para karşılığında yıkanma, keselenme, masaj ve sauna gibi işlerin yapıldığı yer.
yıkanmanın ve ölü derilerden arınmanın tek mümkün olduğu sıcacık yer.
her fırsatta gidilesi özlenen yer.

0

ıçinde bulunan sıcak havanın insanın terletmesi ile ölü hücrelerin gitmesi ve kese yerine masaj yerinin olduğu yer insan hamama girerse rahatlar.

0

topluca banyo yapılan yerlerdir. herkese açıktır. bayanlar ve erkekler için ayrıdır. ücret ile girilir. sıcak ve nemli bir ortamdır. bir saat sonra kirleriniz çıkmaya başlar. vur keseyi çıkar kiri, hafifle. sıhhatler olsun.

1

şarkı söylemek için ideal mekân. sesiniz kötüyse, kazık bir eseri okumaya çalışıyorsanız, miks masası cambazlıklarına gerek kalmadan bülbül eder sizi o mekân. tabii kubbeli, eski bir hamamdan sözediyorum. yankılanan ses yanlış bastığınız notaları perdeler, yetmeyen nefesinizle yarıda bıraktığınız heceleri birbirine bağlar.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.