hadise

hepsi | bugün   9 entry   -

2

eurovision da yabancı şarkıyla ülkemizi de temsil eden,erkekler tarafından güzel bulunup,kadınlar tarafından çok çirkin bulunan sanatçı yıllardır o ses türkiye programında yorumculuk yapıyor.

1

ya nedense kanım ısınmadı hadise'ye. özümseyemedim birtürlü.

1

ilk akla gelen anlamı ülkemizde başarılı işler yapan sanatçı. ikinci bir anlamı, olay.

1

belçikalı türk asıllı şarkıcıdır kendisi. 2003 yılında katıldığı bir yarışma sonrası albüm teklifi alıp şarkıcı ve söz yazarı olarak kariyerinin ilk adımını atmıştır. eurovision da ülkemizi temsil etmiş ve güzel bir başarı elde etmiştir. bunun dışında o ses türkiye yarışmasında jürilik yapmaktadır.

1

belçika'da doğmuş sivaslı bir ailenin kızı olup türkiye'de şarkıcılık ve şarkı sözü yazarlığı yapmaktadır. 2005 yılında ilk stüdyo albümü olan sweat'te yer alan "stir me up" şarkısıyla ünlendi.

1

çok başarılı bir kadın sanatçı. aleyna tilki'yle kıyaslıyorlar. o kız hem egoit. hem çaylak. ama hadise çok başarılı bir kadın. hem yabancı dilde çok güzel.

1

türk müzik sanatçısıdır ben kendini takip ederim ayrıca çok başarılıdır ve güzel bir sanatçıdır.

1

diğer anlamı olaydır. bu isimde bir şarkıcı bulunmaktadır. yaşanan herhangi kötü bir anı belirtmek için kullanılması söz konusudur.

1

hadise öncelikle bir pop şarkıcısı sanatçısıdır.birde hadise bir yerde meydana gelen bir olaydır.mesela bir yerde çıkan kavga gürüldü.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.