hadım

hepsi | bugün   9 entry   -

1

bir cerrahi operasyon gerektirmeden kimyasal maddeler ile birinin cinsel faaliyetini sonlandırmadır. bu hadım işleminin tüm tecavüzcülere uygulanmalı ki, sokaklarda rahatça korkmadan yürüyelim.

0

bir canlının cinselliğinin sonlandırılması işlemidir. bu işlem kimyasal yollarla olabildiği gibi kesme, biçme, doğrama yollarıyla da yapılmıştır.kesme, biçme, doğra yoluyla yapılan hadımın geri dönüşü yoktur. geçmiş olsun.

0

bir erkeğin cinsel organının kesilmek sureti ile verilen cezadır.

1

insanların yani erkeklerin erkeklik bezlerinin iş yapamaz hale getirilmesine denilir.yani bunun yapıldığı kişiler çocuk sahibi olamaz.

0

günümüz çağında uygulanması gereken bir çok sapığı, tecavüzcüyü etkisiz hale getirebilecek kökten ve etkili çözüm. keşke yasallaşsa dedirten sistem.

0

erkeklik bezleri burulmuş, iğdiş etme

1

diğer anlamı enemektir. bir kişinin cinsel organının kesilmesi üretkenliğinin yok edilmesi durumudur.

0

erkeklerin, cinsel arzu ve isteklerinin sonlandırılması için yapılan bir işlemdir. kimyasal yollarla yapılır. alınan kimyasallar erkekliği bitirir. hayırlı, uğurlu olsun.

0

konya ilimize bağlı bir ilçedir.orta toroslar'da bir vadi üzerine konumlanmıştır. nüfusu yaklaşık olarak 12.375 kadardır.en yağışlı mevsim kış, en kurak mevsim yazdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.