günlük

hepsi | bugün   10 entry   -

2

bir kişinin düşüncelerini,duygu ve gözlemlerini günü gününe yazdığı ve o günün tarihini koyduğu yazılardır.ruzname olarak da bilinir.günlük bir tür anıdır.

1

kişinin o gün içerisindeki duygu, düşünce ve yaşadığı olayları yazdığı bir defter olarak tanımlanmaktadır.

1

insanların o gün yaşadıkları olayları bir deftere yazmasıdır buraya duygu ve düşüncelerini katacağı için başkaları tarafından okunmaması gerekiyor

0

anı defteri

0

yaşanan olayların gün gün tutulduğu hatıra defteri

1

bir insanın her gün yaşananları, yaşadıklarını başına gelen olayları ve anıları çizgisiz yada çizgili bir deftere yazmak.yani başına gelenlerin yazıldığı defter.

0

günlük yaşantıların not edildiği defterdir. anı olarak saklanır. kuralsızdır. istenildiği gibi yazılabilir. her gün yazılmak zorunda değildir. yazılmak istenen şeyler yazılır. duygular ön plandadır. gençler arasında yaygındır. bayanlar daha meraklıdır.

0

günlük hayatta yapmış olduğumuz eylemleri gece yatmadan önce yazmamız veya gün içerisinde not etmemizdi daha sonra bunları okuyup anıları tazelemektir.

1

insanların her gün özellikle gece yatmadan önce yazdıkları, gün içinde yaşanan olayların yer aldığı defterlerdir.

1

bir kişinin yaşadıklarını, duygu ve izlenimlerini, tarih belirterek günü gününe anlatmasıyla oluşan yazı türüne günlük denir. günlükler her gün yazıldığı için kısadır. bu yazılar yazarın yaşamından izler taşır. eski edebiyattaki adı ruznamedir

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.