güneş gözlüğü

hepsi | bugün   11 entry   -

1

dışarı çıktığımızda hava çok güneşli olduğu zaman önümüzü görmekte zorluk çektiğimiz için film camlı gözlüklerdir. gözü bozuk olanlar doktor onayı ile numaralı güneş gözlüğü alırlar.

1

güçlü ışığın göze ulaşmasını engelleyen renkli veya koyu lenslerden meydana gelen çeşitli biçimlerde görme cihazlarıdır.

0

güneş ışınlarının özellikle öğle ve akşam saatlerinde doğrudan yansıması ve gözlerde kamaşma yapmasını önlemek uv ışınlarından gözü korumak için kullanılan, koyu lenslerden meydana gelen bir çeşit aksesuar. bana göre olmazsa olmaz ihtiyaç.

1

güneş ışınlarının gözümüze zararlı etkilerini engelleme için kullanılmaktadır. bu bazen sadece güzel görüntü olduğu için de kullanılmaktadır.

0

havada fazlaca güneş olduğunda insanlar güneşten gelen zararlı ışınlardan korunmak için takarlar ama artık günümüzde kapalı ortamlarda da takılıyor insanlar aksesuar olarak da kullanıyor artık

0

güneş ışınlarının gözü kamaştıran ve yoran kısmını bir nebze önleyen göze takılan gözlük.

0

güneş ışınlarının gözümüze zarar vermesini engelleyen bir araç. genellikle aksesuar olarak kullanılmaktadır. geceli gündüzlü takanlar vardır. iş olsun diye takanlar da var.

0

güneş ışınlarının özellikle yaz aylarında gözümüzü rahatsız etmesinden dolayı takılan aksesuar.

0

güneş gözlükleri insanların gözlerini güneşlerden korumak için yani güneş ışığından güneşten gelen diğer şeylerde veyahut arabayla giderken rüzgardan ya da tuzla'da korumak amacıyla yapılan renkli camlı gözlüklerdir.

0

gündüz gözümüze gelen zararlı ışıklardan gözümüzü korumak için taktığımız eşyadır.

1

güneşten koruma işlevine yarayan siyahın farklı tonlarında renklerde bulunabilen, ama genelde insanımızın para verip kalitesini almaya üşendiği gereç

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.