gribe iyi gelen şeyler

hepsi | bugün   13 entry   -

3

bence terleyip iyice vücudun toksinlerin atmak en iyi şeydir terleyin ve kurtulun bir de efsane meyve limon soyun ve foşur golü yyiyin hiç ilaçsız bu şekilde çok grip atlattım.

4

nane limon iç sonra iyi bir terle ve sonrasında duş alıp uyu

3

tyhloth adlı toz içecek.

2

bolca c vitamini içinde bulunduran meyve ve sebze tüketimi. vücudu soğuk ortamlardan korumak. burun tıkanıklığını giderecek yöntemler seçmek. soğan koklamak gibi. dinlenmek ve uyku düzenini bozmamak.

2

kivi, portakal ve greyfurt tam mevsiminde olmaları ve gribinde bu mevsime denk gelmesiyle iyileşme açısından bolca c vitamini katkıları oldukça iyi geliyor. zencefil, limon ve ballı ılık su da etkilidir. griple beraber boğaz ağrısı yada iltihap varsa sarımsak yutmak antibiyotik özelliği açısından çok iyi. alternatif tıp tamamen çözümdür.

2

gribe sarımsakla süt kaynatmak biraz dinlenmek bol bol c vitamini almak

2

gribe öncelikle olmaması için mesela tavuk suyu ada çayı kuşburnu çayı balık her çeşit sebze ile yapılan çorbalar portakal gibi şeyler.

2

özellikle limon gribe iyi gelmektedir. muz meyvesinin de vücuttaki kırgınlığı aldığı söylenmektedir. zencefil, bal ve limon karışımı da boğaza ve vücuda iyi gelmektedir. ıhlamuru es geçmemek gerekir.

2

nane limon, ıhlamur tamamen doğal çözümlerdir. özellikle nane limon. benim gibimi geçirmişti.

2

meyveler ve nane limon .

1

turunç giller yani c vitamini nane limon ıhlamur bunlar gribe çok iyi gelirler.

1

vitamin takviyesi, dinlenmek ve terlemek oldukça iyi geliyor. sonra bir duş alıp, sıcak bir şeyler içerek daha da etkili iyileşme sürecine girmek mümkün.

0

bol bol bitki çaylarının tüketilmesi , sıcak içcekler tüketilmesi ve sıçak ortamda durulması

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.