google

hepsi | bugün   10 entry   -

1

google, çok büyük bir başarı hikayesi olan arama motoru. birçok eklentisi bulunur aynı zamanda.

1

google bir çok telefon markasının ve bilgisayar vs gibi elektropik cihazların arama motoru

0

google bilgisayarda ve telefonlarda internette arama yapmaya yarayan bir internet uygulamasıdır.şu anda da en çok kullanılandır.

0

varlığına şükrettiğimiz hastalıkta, sağlıkta ne zaman başımız sıkışsa kendisine baş vurduğumuz, canımız ciğerimiz, kimseye soramadığımız soruları rahatlıkla sorduğumuz bize her zaman doğruları gösteren şeydir google amca.

1

dünyada en çok kullanılan arama motorudur.google'da aradığımız her sonucu saniyeler içinde bulabiliriz.

0

aramak istediğimiz ne varsa sorgusuz sualsiz karşımıza çıkaran, cevaplarını veren dünyaca ünlü arama motoru. kendinden önce ve sonra çıkanların kendisi kadar popüler olmadığı gerçeği de mevcut.

1

google, googol kelimesi üzerinde oynanarak elde edilmiş bir isim. ... googol, milton sirotta tarafından bulunan ve 1'in yanına 100 tane sıfır konmasıyla olaşan sayıyı temsil eden bir kelime.google şu anda 3 milyar siteyi sizin için tarıyor

0

internet ortamında arayabileceğimiz birçok şeyi anında bulmamıza yarayan bir internet sitesidir 90'lı yıllardan beri popüler bir arama sitesi haline gelmiştir.

0

google, internet araması, çevrim içi bilgi dağıtımı, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan çok uluslu amerikan anonim şirketidir. internet tabanlı hizmet ve ürünler geliştirir, ek olarak bunlara ev sahipliği yapar.

0

larry page ve sergey birn tarafından 1996 yılının ocak ayında kaliforniya'da stanford üniversitesi'nde doktora öğrencisiydiler.araştırma projesi olarak başlayan proje 4 eylül 1998 tarihinde özel bir şirket olarak kuruldu.19 ağustos 2004 yılında halka arzı gerçekleşti.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler