geçmişten günümüze en iyi türk filmleri

hepsi | bugün   10 entry   -

3

eşkiya filmini ayrı bir yere koyarım ben,şener şen'in oyunculuğu ve senaryosu harikaydı,diğeri ise selvi boylum alyazmalım filmidir kadir inanır ve türkan şoray ın başrol oynadığı sevgiyi emeği aşkı anlatan bir film.

1

selvi boylum al yazmalımdan babam ve oğlum filmine, abim filminden müslüm filmine kadar bir çok başarılı yapıt var bunların içinde komedi filmleri, dram ve korku filmleri bulunuyor. örnek vermek gerekirse de korku kategorisinde dabbe serisi, komedi kategorisinde düğün dernek veya çakallarla dans serileri çok başarılı filmler diyebilirim.

0

babam ve oğlum

1

geçmişten günümüze en iyi türk filmleri, eşkiya, av zamanı, çalgı çengi, düğün dernek, bizim aile, babam ve oğlum, selvi boylum al yazmalım ve son ders aşk ve üniversite filmleridir.

1

hababam sınıfı serisi, kapıcılar kralı, talih kuşu, neşeli günler, gülen gözler, eşkıya, kabadayı, pardon, girdap, babam ve oğlum, ayla, müslüm
kesinlikle mükemmel konuları ve muhteşem oyuncuları olduğuna inandığım bende tutku halindeki filmlerdir.

0

kemal sunal, şener şen'in oynadığı bütün filmler şimdide izlenmektedir. asla unutulmazlar. insanın izledikçe izleyesim geliyor. çok komikler.

0

benim en sevdiğim türk filmi dağ 2 film çok duygulu ve canlarını ülkeleri için feda ediyor.

0

yeşilçam türk filmi canlandırmış olan sanatçılar ve yapımcıları önde gelmeksizin ayşen gruda , cüneyt arkın ve akla gelmeyecek bir çok türk film sanatçılarının oynadıgı filmlerin hepsinin iyi olması

1

şu anda benim bildiğim kadarı le en iyi türk filmleri hababam sınıfı serisi kemal sunalın tosun paşası süt kardeşleri selvi boylum al yazmalımdır.

0

sümelanın şifresi

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.