fuhuş

hepsi | bugün   5 entry   -

0

arapça fehaşe kökünden türemiş, hoş olmayan, kötü davranış anlamına gelir. günümüzde yaygın olarak gayrı meşru olarak cinsi münasebette bulunma anlamına gelir. aslında bu anlamda değil de bu iş karşılığı bir de kazanç sağlama anlamında kullanılıyor.
oysa ister para karşılığı olsun isterse gönül rızası ile olsun evlilik akdiolmadan taraflar arasında cinsi bir münasebet zuhur ederse bunun adı fuhuştur.

0

türkiye'de resmi olmayan yerlerde yaşı 12 ye kadar düşmüştür fuhuşun. babalar, kızlarını ve karılarını pazarlamaktadır. okuduğum bir yazıda güneydoğunun, fuhuşun bu sübyancılık mertebesindeki kolunun merkezi olduğunu söylüyordu. tahmin edilen rakam 50 bin civarında. tayland'dan sonra yeni bir seks turizmi patlaması bekliyorum önümüzdeki 20 yıl içinde türkiye'de.

0

kadın veya erkeğin bedenini cinsel haz elde etmek için başkalarına kiralaması durumudur. 100 lira para verilir, kadının bedeni 5-10 dakikalığına sizin olur. vur patlasın, çal oynasın. yapıştır.

0

bir insanın para karşılığında başka bir insanla cinsel ilişkiye girmesidir.bu iş kişinin fuhuş yapması 5237 sayılı tck’da suç olarak düzenlenmemiştir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler