fotoğraf

hepsi | bugün   9 entry   -

1

fotoğraf makinesi ile çekilmiş bir resim olarak adlandırılabilir.

1

kadraja alınandır önce.ama çoğu zaman fotografın kadrajdan ibaret olduğuna dair bir yanılgı yaşanır ki fotografın dışı da en az kendisinde taşıdığı kadar önemlidir.

1

bir fotoğraf makinesi sayesinde oluşturularak elde edilen bir görüntünün ışıklar sayesinde bir çeşit kağıda yani yüzeyine bir araçla yapıştırılmasıdır.

1

elimizde bulunan telefonlar ya da fotoğraf makinelerinin kamerasıyla çekilen her şeye fotoğraf denir.mercek sayesinde fotoğraf çekilir.

1

milyonlarca pikselin bir araya gelerek, oluşturduğu resimlerdir. günümüzde digital fotoğraf makineleri oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır.

0

fotoğraf, cisimlerden yansıyan elektromanyetik radyasyonun toplanıp odaklanmasıyla oluşturulur.
fotoğraf makinesiyle elde edilmiş görüntüyü, ışığa duyarlıklı cam, kâğıt gibi bir yüzey üzerine özel araçla geçirme, saptama yöntemi.

0

ben insanın kendisini çekmesi veya çevresinde bulunan doğal olayların çekirdeği ya başka kimseyle de çekmesi sureti ile sayesinde çekmiş olduğumuz resimlerdir.

0

anı ölümsüzleştiren kağıt parçasıdır. günümüzde ise fotoğrafın kağıda basımı da azalmış artık dijital olarak saklanması son derece kolay hale gelmiştir. hayırlı olsun.

1

anıları ölümsüzleştirmek için çekilir ve herkes sever cektirmeyi.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler