flo 100 tl indirim kampanyası

hepsi | bugün   5 entry   -

2

yeni üye olanlara 150 tl ye 50, 300 tl ye ise 100 tl indirim yapılan kampanya kampanya 31 mayıs'a kadar devam ediyor fiyatlara baktım normal geldi değerlendirilebilir bir kampanya.

1

flo bir ayakkabı firmasıdır.ben her zaman olmasa da genelde flo dan alışveriş yaparım .ama diğer markalardan da alışveriş yaparım.

0

flo da kaliteli ayakkabı yok. bu yüzden indirimleriylede ilgilenmem.

0

ciddi ciddi paramızı alıp üstüne yattığını düşündüğüm firma. bıradan sipariş verdim, mng kargo getirecekti ama getirmedi iki hafta geçti üstünden şehir dışında olduğum için gidip alamadım kargo şirketinden, sonra iade etmişler sebebi ise alıcı adresinde x yurdu yerine x kaplıcaları yazmış olmam. ulan yuj başka yalan bulamadınız mı? kargo takip adresinde bile doğruydu yazılan adres. adres orada doğru da şubede nasıl yanlış oluyor velhasıl hiç inandırıcı gelmedi bu durum flo göz göre göre paranızın üstüne yattı, faiz maiz bişiler yapıp paraları ikiye katladı. yanından bile geçilmemesi gereken şark kurnazı firmadır.

0

flo firması eksi kalitesini düşürmeye başladı. özellikle ayakkabıları bulunduğu illerdeki fabrika veya atölyelere yaptırıyor. çok kalitesiz ve buna karşın pahalı ürün satmaya başladı. tüketicilerin bu konuya dikkat etmesi gerekir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.