fermuar

hepsi | bugün   8 entry   -

1

ceplerimizi, çantamızı, montumuzun önünü ve bir çok şeyi açıp kapatabilmemiz için üretilmiş bir eşyadır. genellikle terzilerin işine çok daha yararlar.

0

iki parçalı kumaş şeride tutturulmuş karşılıklı dişler ve bunların üzerinde yürüyerek kapanmalarını sağlayan bir parçadan oluşan, genellikle giysi,çanta, cüzdan gibi şeylerde kullanılan kapatma düzeneği.

0

kapatma ve açma işlemini gerçekleştiren, genellikle dikilerek kullanılan demir parçadır. ikili olarak satılmaktadır. istenilen yere dikilerek, yapıştırılarak kullanılabilir.

0

çantalarda ceketlerde kalemliklerde bazı eşofman ceplerinde bulunan açıp kapatmaya yarayan eşyadır terzilerde istediğin bir yere takılabilir

0

iki parçalı kumaşın kapanıp açılmasını kolay hale getiren bir araç gereç

2

tasarımcılar tarafından yirminci yüzyılın en kilit buluşu olduğunun inkar edilemeyeceği, neredeyse her kıyafetimizde çantamızda olan aç-kapat aleti.

1

insanların genelde giysilerinde bir yerleri bir araya getirmek amacı ile yada önünü kapatmakta amacı ile üretilmiş olan kapatma düzeneğidir.

0

düğmelerin eksik kalan yönlerini kapatmak için icat edilmiş harika bir şey. plastik ve metal malzemelerden üretilir. yağmu, su, rüzgar geçirmez. çok faydalıdır

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.